» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vyskakovací okno ve Windows 10

Ahoj, mam ciste nainstalovany Win10 a po aktualizaci na nejnovejsi verzi 15063 se mi v nahodnych intervalech zobrazi tak na dve vteriny okno s cmd kde vybehne nekolik radku a hned se samo vypne. Jelikoz je to nahodile a nikdy nevim kdy to prijde a je to hned zavrene tak to nestiham ani vyfotit jeho obsah. Projel jsem pc i AVgckem ale vyslo mi to ciste.

Odpovědi na otázku

1) Windows je za 5 prstů nebo máte originál koupený klíč?2) Proč instalujete už nepodporovanou verzi 1503? Nejnovější je 1703.Vytvořte si instalační flash disk pomocí tohoto:http://go.microsoft.com/fwlink/Průvodce vás tím provede. Jen vyberte stejnou verzi win (home pokud máte home, atd...). Následně Nahrajte nejnovější verzi windows. Ideálně čistým instalem. Upgrade je vetšinou na prd. Občas to totiž na ne zrovna dokonalém původním systému blbne.

Aha, dnes mám blbí den. Měl bych to číst ideálně 2x. Vy myslíte build 15063. Ten je nejnovější.I tak je dobré, pokud to blbne stáhnout to znovu a udělat čistý instal s formátem disku. Nedělal jste před tím upgrade?

*blbý den....

Ano myslim build. A win jsou 100% legalne, disk pred instalaci zformatovan takze se jedna o cistou instalacku nikoliv o upgrade.

Pokud to byla originální instalačka, myslím z ověřeného zdroje, jako je ten link v mém minulém příspěvku, tak by to mělo frčet. Takže to musí dělat nějaký software, nebo něco co jste nahrál.Více asi poradit nelze. Je to hledání jehly v kupce sena.

Zapni si nahrávání obrazovky - pak se ti při zpomaleném (krokovaném) přehrávání podaří to okno přečíst.Dále se můžeš podívat do Prohlížeče událostí - orientuj se dle času.

Zrejme ti to robí nejaký skript na pozadí. Nejaký SW ktorý si podružne nacpal do systému. Nemusí sa jednať o nútené záplatovanie W10.Stiahni si Autoruns.exe a zisti všetky procesy run, aj zakliate v Plánovači úloh.

zdravím, po poslední aktualizaci windows mi dela to same, takze asi neco primo ve windowsech ... protoze ja nic neinstalovala :)))

tak si pusť process monitor a nech ho zaplejaž to okno vykočí tak tam zjistíš i co ten cmd spustilo, s jakými parametry, co to dělá a tak.