» Poradna » Mobily

Vyplatí se iPhone 4?

Zdravím, kamarád mi nabízí za pár korun jeho starý iPhone 4. Jsem celkem nenáročný uživatel, který ho využije k psaní přes WhatsApp, Viber, projíždění Instagramu, občasnému projíždění netu přes Safari a někdy si zahraju nějakou nenáročnou hru. Myslíte, že je na tohle iPhone 4 i v dnešní době použitelnej? Předem díky

Odpovědi na otázku

S posledni aktualizaci iOS(7.1.2 je posledni pro iPhone 4) je to za trest, se starsi verzi (6.neco) byl iPhone 4 pouzitelny, netusim, jestli budete moci nainstalovat vsechny aplikace, ktere byste chtel pouzivat na iPhone s iOS 6. Pokud ho nabizi kamarad, tak jej pekne poproste, at Vam jej zapujci a vyzkousejte si, zda Vam bude vyhovovat.

Aplikace jsou problém :) Většina aplikací na starší OS nešla. No vyzkouším si ho. Díky

Jít do staršího resp. použitého iPhonu bych považoval za riziko. I nový je jen kultovní navoněná hračka, o níž se nesmí psát pochybovačně nebo se na tebe vrhne komunita a sežere tě. Nikdy nevíš co s ním kdo dělal a co má chudák mobil za sebou. Pokud by mi jej - použitý - někdo známý dal za cenu do 500,- tak bych do něj šel už jen kvůli experimentování, dráž už ne.

kolík matě vyplaty

Minimálně bych zvažoval to,jak dlouho ještě bude žít baterie...ta se u jablek nedá měnit jen tak...

Akumulátor vyměníš v iPhonu v pohodě. Stačí ti odšroubovat dva šroubky. Větší problém bude sehnat kvalitní/originální akumulátor, který nebyl vyrobený déle než před rokem (z důvodu vnitřní degradace dané Li-technologií).

Jestli je to opravdu levně tak jo. Jinak je opravdu na hraně použitelnosti, i nenáročné hry se na něm sekají, že už na něm ani nic nehraju. Jinak na WhatsApp a tak je v pohodě, facebook s messengerem mu už trvá déle. Ale pro mě 4/4S pořád nejhezčí iPhone

Pořídil jsem si čtyřku před rokem. Předtím jsem měl Android a předtím 4S, které jsem se bohužel zbavil. Jenže po roce s androidem jsem už nemohl a za každou cenu chtěl zase funkční telefon.Poslední dva týdny pozoruju, že se sem tam, mrška trochu zamyslí, ale jinak funguje pořád skvěle.Jediné, co bych mu vytknul, tak je focení na instagramu, který v nejnovějších verzích aplikace je už na čtyřce dost pomalý. S ničím jiným tam nemám problém. Jsem totiž taky nenáročný uživatel. Mám tam navigaci po ČR, sociální sítě a nějaké ty oddechovky na zabití času při cestování. + poznámkové app atd.Sám teď vyhlížím opět použitý iPhone, ale 5S. Těm telefonům nic není (pokud nejsou kradené ) a už bývají za relativně rozumnou cenu. Pořád mi přijde lepší, dát to, co stojí použitá 5S, než kupovat nový TOP android.

Jsem totiž taky nenáročný uživatel - absolutní souhlas. Tam stačí jablíčko a nic víc.