» Poradna » Mobily

Vypínání telefonu

Mohu se zeptat, co mám dělat, když se mi samovolně vypíná telefon? Mám DOOGEE Valencia Y100 pro, 10 měsíců fungoval v pohodě až ted poslední měsíc se samovolně vypíná. Když ho zapnu, zase se vypne a nebo mi naskočí upozornění vybité baterie a musím ho dát na nabíječku.

Odpovědi na otázku

10 měsíců... tak tady pomůže pouze navštívit nejbližší vědececké pracoviště, protože je bude zajímat co řídí tvé životní funkce, když mozek ti chybí.

Jen ze zájmu, napadla tě třeba reklamace?

Pokud to nedela kdyz je na nabijecce,tak je v haji baterie.

Mas docela stesti, ze v cr je i na mobilni telefony zakonem dana zaruka 24 mesicu. Zkusil bych teto vyhody vyuzit...

Blbé je, že se nevztahuje na opotřebení, vč. baterie :)

Ovšem ne na baterku

To mas pravdu, ale vis urcite, ze je to vada baterky, presneji jeji bezne opotrebeni? Je divne aby baterka odesla po tak kratke dobe (10 mesicu, kolik za tu dobu mohla zvladnout cyklu? 300?) a takovym zpusobem (jeste nikdy jsem se ja ani nikdo v mem okoli s timto nesetkal a to jak u telefonu, tak i notebooku nebo fotaku) - napr. moje motorola droid 4, koupena behem roku 2012 u verizonu a pouzivana do listopadu 2016, nabijena kazdy den (tzn. min 1400 cyklu) dokaze i dnes vydrzet na baterku cca trictvrte dne. Ja osobne bych rozhodne reklamoval, protoze toto mi neprijde jako bezne opotrebeni a navic vim kulovy jestli neni v telefonu nejaka dalsi nebo jina vada... Bud uspeju nebo ne.. Kazdopadne tak nebo tak, budu k tomu mit zduvodneni a jistotu... Nikdo prece po me nemuze chtit, abych reklamoval pouze takovou vadu, u ktere vim v cem je, proc vznikla, jak vznikla a jak ji odstranit... Proc se dobrovolne okradat o svoje prava?

Samozřejmě, zkusit to může, proč ne. V nejhorším jí to vrátí s upozorněním, ať si koupí novou baterii.

mobily DOOGEE mají vysokou uspešnost diagnostiky přes věštice, nevim jak to je možné, no funguje to! zkus to taky a pak nám řekni.

Samozřejmě, že mě reklamace napadla, na toto konto do mě rýpat nemusíte. Jen jsem chtěla vědět, čím to je a td.

Z toho si nic nedelej. Nektera individua si mysli, ze neco znamenaji, kdyz si mysli ze na neco znaji odpoved :).Mas v podstate 2 moznosti1) Kup si novou baterku a vyzkousej ji. Riskujes ale, ze problem neni v baterce - problem pretrva, nebo problem byl v baterce a vec se vyresi2) Bez telefon reklamovat. Samozrejme i na baterku jako soucast telefonu se vztahuje 24 mesicu zaruka, nikoliv vsak na bezne opotrebeni. Otazka je, jeslti se jedna o bezne opotrebeni baterie nebo nejakou jinou vadu baterie. Pokud ti reklamaci zamitnou, at uz z jakehokoliv duvodu, vzdycky muzes zamitnuti rozporovat, napr. znaleckym posudkem. Pokud bude znalecky posudek v tvuj prospech, muzes zadat od prodavajiciho i proplaceni znaleckeho posudku (znalecky posudek zminuju jen proto, ze reklamaci baterek byvaji velmi casto zamitany prave a to s tvrzenim ze se na ne zaruka nevztahuje, popripade jen pul roku, a nebo ze se jedna o bezne opotrebeni, coz se da pochybovat, protoze 10 mesicu je kratka doba na to aby baterka klekla)