» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vypinání PC

Zdravím už si nevím rady tak se obrátím na zkušenějši .. nedávno se mi při hrají hry stalo že se mi PC zničeho nic vypnul tak jsem to nějak neřešil zapnul jsem znovu a v pohodě druhy den se mi taky při hraní hry vyplnul ale už několikrát a ted když zapnu jakoukoliv hru tak se PC vypne.. skřin jsem otevřel grafiku i CPu jsem vyčistil od prachu i když se mi nezda že by se přehřivaly .. přez testy jsem otestoval CPU to se drži na 49-69 stupňů na zatežovích testech-- (AMD Fx(tm)-8320Eight-Core Processor)-- grafika max 80 stupnů při maximalní zatěži --(AmD Radeon (TM) R7 370 series)-- celkově všchno jde filmy programi .. jen hry ne .a to i když PC zapnu a hned pustim hru i když je PC uplně studeny... v Prohlížeči událostí jsem si našel některé chyby ale nejsem tak dobry abych rozpoznal jestli jde o ten problem nebo jestli to je nasledek toho že se PC vypnul a nejaký program se nestihl ukončit..První .....-Název protokolu : SystémZdroj: Kernel-powerUroven: kritickáUživatel: SYSTÉMDruhá...-Název protokolu:Microsoft-Windows-Kernel-EventTracing/SprávaZdroj: Kernel-powerTrackingUroven: UpozornáníUživatel: SYSTÉM(Bylo dosaženo maximální velikosti souboru pro relaci ReadyBoot. Proto mohou být ztraceny (neprotokolovány) události pro soubor C:\Windows\Prefetch\ReadyBoot\ReadyBoot.etl. Maximální velikost souboru je aktuálně nastavena na 20971520 bajtů.)děkují za rady .. a přeji pěkny den

Odpovědi na otázku

omg napiš celou sestavu

Promin..CPU : AMD FX(tm)-8320 Eight-core Processor,3516 MHzCPUID : AMD Radeon (TM) R7 370 seriesZákladní deska-AMD 970/ SB950, 2x PCIe x16, DDR3 2000, SATA III RAID, USB 3.1 Gen 1, GLAN, ATX, 8ch audio, scAM3+pamět-8158 MB

..a zdroj? Máš celkem nenažranou sestavu a skoro to zní, že odchází.'Jak dlouho se projevuje ta chyba?

Zdroj : Whitenergy Zdroj ATX 2.2 / 500W / 12cm / chyba tak 2 dny zpatky . udělam to podle toho navodu a uvidím co bude dal

To je hodne velka bida!Nejdriv vyzkousejte, co se bude dit s nejakym normalnim zdrojem. Bohate staci zakladni 500W Seasonic. Zatim samozrejme vypujcit, ne hned kupovat.

udělal jsem to podle odkazu nahoře a OK .. PC sestava je v cajku veděl jsem že to neni součastkou ale spíš nějakou chybou .. diky za rady

pokud ten pc chceš mít ještě nějakou dobu okamžitě vyměn ten zdroj.

Dobra tedy .. mohly by ste mi tedy doporučit nějaký lepší zdroj max do 2000 na tuhle sestavu děkuju...