» Poradna » Mobily

Vypínaní monitoru

Zdravím, koupil jsem si nový monitor BenQ GW276 a mám s ním jeden problém.Pokaždé, když v elektrické síti v mém pokoji nastane větší výkyv (využívání spotřebiče), tak se mi monitor na pár sekund vypne. Stačí například zapnout výbojkovou lampu nebo zapnout větrák a monitor se na pár sekund odpojí od elektřiny. Po dvou sekundách se zase zapne a jede jak má. Většinou to dělá jen u spotřebičů, které mám zapojené na stejné zásuvce a které mají větší odběr proudu. No je tu jedna výjimka a to zvonek. Jakmile někdo zazvoní, tak se mi stane to samé. Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Tak by se hodil stabilizační člen.

Bohužel nejsem elektro zdatný. Mohl by jste mi to prosím přiblížit?

Tak na to vysvětlení jsem též zvědav. Vy si zatím sežeňte revizního technika na provedení revize rozvodů nn.

To může být něco s rozvodama sítě v domě?nn = nízké napětí?Na kolik by to zhruba vyšlo?

Zasuvky, vypinace, venecky. Sroubovak a vsude dotahnout sroubky. Pokud to nepomuze zavolat specialistu.