» Poradna » Notebooky

Vypíná se mi notebook, pokud si ho nevšímám

Dobrý den, mám notebook acer aspire E1-532 a poslední dobou mě zlobí. Když od něj odejdu třeba na 15-20 minut, tak se mi sám vypne. Jinak ne. Nevíte co s ním?

Odpovědi na otázku

Ve správě napájení si nastav režimy spánku

Tak pokud se vypíná jen když od něj odejdeš na 15 - 20 minut, tak to asi bude blbě nastavené v uspávání. Když na něm něco děláš, tak se nevypne jo ?

To by mne zajímalo, co tam na té Mendelově univerzitě učí..... Určitě ti to ten noťas dělá sám od sebe a poslední dobou.... Nikdo nic nenastavoval, neupravoval a on před tím fungoval a pak přišla ta záhadná "Japonská porucha - samoseto" a teď to tedy dělá "poslední dobou"... Kdybys nekecala :(