Vypíná monitor a lupe v reprácích

Zdravim,normálně spustim hru, konkrétně PES 2013, a teď už podruhý se mi stalo, že při hraní najednou lupne v reprácích a zhasne monitor, třeba několikrát zasebou, ale hned zase zapne, jako by se nic nedělo a hra jede dál, hru normálně potom dohraju. Je to jako kdyby se přerušil proud, ale pc nevypne, hra normálně hned pokračuje. Dělá to jen při hraní, jinou hru nehraju, jestli nemůže bejt něco s grafikou, nebo odchází zdroj? Je to 7 let stará sestava, athon x2, zdroj fortron. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Tak už jsem nato přišel, je v prd_li zásuvka, vyviklaná ve zdi a když hraju hru, tak se nohou o ní asi opírám nebo o kabel