Vypaleny LCD monitor

Dnes sa mi stala zvlastna vec - znicoho nic mi pri browsovani netu chytila prava polovica monitoru zelenkavy nadych a tak sa zvlastne rozpixelovala, ako keby sa na nej zvacsil rastr. Ked som zobrazil tmavy obrazok vsimol som si ze je na monitore jemne vypaleny obraz ktory monitor zobrazoval ked sa mi stalo to "zazelenanie a zhrubnutie rastru", slabo vidno okna, texty v nich - na tej pravej strane je to najvyraznejsie, a doplnaju sa tam stale nove okna a prvky - "dopaluju sa" ako ho tak pouzivam .Po pripojeni na ine PC aj roznymi kablami je to stale rovnake.Je to asi totalne kaput ze? Ma 2 mesiace po zaruke, ako inak...Je to LG IPS235P

Odpovědi na otázku

to asi dělá grafika, ne? Dělá to i s jiným počítačem?

Je to rovnake aj na inom PC, cez VGA/DVI/HDMI...a naopak iny monitor na tomto PC funguje bezchybne. Cize monitor... akurat cez niektore kombinacie monitorov/vstupov sa objavuje este aj take vlnenie, prechadzanie pruzkov, na tej pravej strane najviac postihnutej.

Co nějaké foto toho problému.

Mam:http://imgur.com/a/SmBsjtak vyzera ten prvy obrazok u mna na fullscreene.

To vypadá jako přesná půlka obrazu ==> monitor (řídící deska, "pásky") ==> panel (T-CON)...