» Poradna » Programy

Vypálené DVD a jeho přehrávání ve smyčce

Ahoj,narazila jsem na problém při vypalování DVD-video. Vypálím požadované (dokument, film) a když ho přehrávám v DVD přehrávači nebo na počítači, na konci se záznam nezastaví, ale začne se přehrávat od začátku.Nikdy jsem na tento problém nenarazila, až nyní. Jak a kde tuto smyčku zrušit?Pro vypalování používám program CDBurnerXP.Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Konkrétně CDBurner XP neznám, používám jiný SW, ale všechny authoringové programy se kterými jsem přišel do styku měly možnost nastavení co se má stát po přehrání kapitoly či stopy - zastavení, návrat do menu (pokud je vytvořeno), skok na začátek, na další kapitolu či stopu atd. Takže projdi pořádně menu, jestli takovou možnost nenajdeš.

Nie je náhodou problém v nastavení prehrávača videa a nie v napaľovaní videa?Mohlo sa stať, že nedopatrením sa použila neznáma klávesová skratka (poznám ľudí, ktorým sa v rôznych programoch úspešne "podarí použiť neznámu klávesovú skratku", ale potom si ju nezapamätajú) ...

Klávesová zkratka na DVD přehrávači? DVD se podle tazatelky chová stejně v DVD přehrávači i v PC.

čo hovorí gúúgl?https://www.google.sk/search