Vypadávání myši už si nevím rady

Ahoj mám ke stolnímu pc připojenou přes usb myš. Z ničeho nic mi začala vypadávat. Sama se odpojí a zase připojí a takhle pořád dokola každou chvíli. Zkoušel jsem připojit i jinou usb myš a problém ten stejný, takže myší to neni. Zkoušel jsem i různé návody na internetu, nic nefungovalo. Nakonec jsem i zformátoval hdd a znovu nainstaloval windows a pořád nic! Jediná myš co funguje bez problému, je bezdrátová myš s bluetooth adaptérem. Už si vážně nevím rady, budu rád za jakoukoliv radu.

Odpovědi na otázku

A robi to vsetkych portoch?

ano žádný usb port nefunguje..přitom ostatní zařízení nevypadávají, klávesnice ani ta bezdrátová myš

A nemáš ve správci zařízení u řadičů USB v řízení spotřeby povoleno odpojování?

To je tam automaticky nastavene na odpajanie. Defaultne. Aj ja to tak mam. Len nemam USB mys. Sice mam USB Wifi mys, ale ide bez problemov. Takze tym to asi nebude, ale moze to skusit zmenit.

A co to je za myši? Jedna CONNECT-IT a druhá C-TECH? Zkoušel jsi je i v jiných zařízeních?

Také mám jednu Connect-IT - byla to dárek k desce - na tišťáku nechali dva dlouhé zahnuté fousy a při mírném tlaku na myš asi docházelo o dno k dotyku a ke zkratu. Počítač ji přestával detekovat. Po odštípnutí cancíků myška funguje.