» Poradna » Notebooky

Výměna grafické karty

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li by bylo možné vyměnit grafickou kartu u notebooku Lenovo ThinkPad e560 ? https://www.czc.cz/lenovo-thinkpad-e560-cern... Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

U notebookov sa graficke karty menit nedaju.

U NB se grafické karty měnit dají, ale ne u všech většina NB má grafickou kartu na pevno přidělanou k základní desce ale některé NB podporují výměnu grafické karty.

Ach jo - zase chceš z toho udělat "herní notebook"..... To už bylo tolikkrát probíráno že podobnou otázku může položit jen DEBIL !

Tak díky ;) nechci z toho udělat herní notebook, ale když ta grafika evidentně odchází a nový notebook se mi kupovat nechce ;)

Možné to samozřejmě je.Jaký je důvod?

Grafika to má pravděpodobně za sebou, přehřívá se, hází modrou smrt při přepínání oken, textury se nevykreslují a dělají takové modro-fialovo-něco čtverečky, jde mi kokrétně o tenhle notebook, popřípadě jestli mi na tenhle problém uznají reklamaci.

Reklamaci neuznají :)) je mhohém lepší psát na živě a ztrácet čas, :)))Když to dáš co nejdřív tak do vánoc ho máš doma na co čekat ...

pokud je vzaruce tak, reklamace!vymeni celou pravdepodobne zakladni desku pokud je GPU vadne. Zavada muze byt i ve spatnem chlazeni apod...