» Poradna » Notebooky

Výkonný notebook do 12000

Poraďte. A aby se na něm dali hrat hry díky z odpověd

Odpovědi na otázku

Aleši, na herní nbooky začínají cenou 30 tis.

Že zase na takto "debilní" otázky reaguješ

Prihod tak 16 tisic a pujde to

Chtěl bych koupit stíhačku F16 do 50 000 Kč - tak asi se dá srovnat tvůj dotaz z oblasti SCIFI. PROSTĚ TAKOVÝ NENÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jako minimum aspoň notebook s Geforce 940M, sice to není herní grafika, ale zahraje se na tom dost (na nižší detaily)...

Alespoň tu chvilku než to upeče…

Proč upeče? Ta grafika má malý odběr. Když u toho bude Učkové CPU (i3) tak v pohodě...

kup si místo toho k televizi Xbox nebo PS. Pokud TV nemáš, kup si místo ní levný monitor a nejspíš ve výsledku budeš mít mnohem lepší herní sestavu než s mizerným notesem za 12k, který bys za chvilku upekl.

šetři dál.....

stručně řečeno nelze, můžeš zkusit nějaké Delly XPS s střední grafikou a staré 4 roky s dvoujádrem ale grafikou dobrou, či Studion, či podobné stroje, ale pořád to nic moc nebude a to mám na mysli bazar, Alienware muheš zkusit koupit, jestli chceš nový tak to vůbec za 12 bohužel

Já bych chtěl intel i7 za 100 kč. Neviděli jste ho v nejakém obchodě ?

na Aukru jsem vidělo, za 3 tisíce