» Poradna » Notebooky

Výkon-kritické zhoršení

Znatelně se mi zhoršil výkon(50+-fps) a nevím v čem. Mnozí z vás mi radili, ale žádná rada nepomohla. Neudělal by si někdo prosím chvilku a nepodíval by se mi na to přes teamviewer?

Odpovědi na otázku

Co takhle servis? A nejseš to ty co se hrabal v tom taktu? ;)

Nene. V ničem jsem se zatím nehrabal a hádám, že je to jen maličkost, ale nemůžu na ni přijít :)

Může to být aktualizacemi nebo virem a taky spoustu dalších věcí.

Taky se můžete podívat do správce úloh jestli něco nevytěžuje procesor.

Otestoval jsem vir dvoumi antiviry, ale nic nenašli.

http://www.zive.cz/poradna/vykon/sc-20-cq-56... A co breberky, když degradujete víceuživatelský os na jednouživatelský?

staci pc procostit a pobezi v pohode http://www.slunecnice.cz/sw/ccleaner/

Tento program používám po každém 1 gb :)

No to hovoří samo za sebe....

Jen aby ses nedostal do situace jako družstevník ve filmu Vesničko má, středisková, co strkal vypálené sirky zpátky do krabičky. Za čas se budeš divit, co ti všechno nepůjde, zvláště po automatickém čištění registrů.

Napiš podrobnosti o počítači. Čím více informací o HW a historii toho, co problémům předcházelo, tím přesnější odpovědi se ti dostane. ☺