» Poradna » Ostatní

Výdělek v 14 letech

Je nějaká možnost jak na si na internet vydělat peníze? Právě ve 14 letech? Předem díky za odpoved https://goo.gl/MkmNru

Odpovědi na otázku

Legálně sotva.

hmm. tak stejně díky za odpověd :)

Nwm dotazniky, klikacky ale moc si nevydelas ale pokud ti jdou kompy coz predpokladam ze jo tak by si mohl radit ostatnim a vydelavat si za to nebo vytvaret ruzny obsah,....

Například? Bud konkrétní.

Tak dotazniky populace.cz , marketagent.cz,....A ty ruzne joby si musis najit sam jsem hledal dlouho :)

ok dik :)

hele ja ted zkousim http://adsurl.io/ref/Ranny (kdyz se zaregistrujes pres tohle budu z tebe mit provize....) je to tzv. zkracovac adres vlozis tam napriklad http://google.com ono to zkrati na http://adsurl.io/71EnIdgx zkus na to kliknout at vidis jak to funguje a dostanu prachy za tvuj klik cca 0.0019 dolaru, melo by jit o to ze bud lidem poskytnes to po cem touzi a schovas to za tento odkaz... a huraa prachy sou tovje no a nebo na warez hodis 100% funkcni cestina a ono je to presmeruje na google a prachy jsou tez tvoje...pak uz zalezi jenom na tve strategii a z jake zeme klikac byl... USA da vic nez CR... ja zatim pracuju na strategii :D mel by tam byt i nejaky referal system ale zadneho zatim nemam takze nevim kdyz se registrujes dam ti vedet :D... zatim jsem nevyplacel ale na netu jsem nasel kladne ohlasy... vyplaci na paypal nebo do bitcoin penezenky... ja mam penezenku xapo ale ta je asi az od 18 let porotoze funguje jako ucet (ma i svoji kartu) jinak jsou offline penezenky a ty jsou bezpecnejsi no je toho vic kolem... poinformuj se nekde na netu... urcite to bude lepsi nez fotit detskou pornografii... jeslti mi aspon kliknes na odkaz budu rad... pochybuju ze se do tohohle topicu nekdy vratim a nevim jestli je ma e adresa videt takze ji radsi prikladam... trot88@seznam.cz kdyby te neco zajimalo urcite napis

Pěkná pitomost, takhle se žádné smysluplné peníze vydělat nedají...

Žádnými dotazníky ani klikačkami si nikdy nic nevydělá, jedno vedle druhého je to všechno podvod. Naprostá ztráta času...

Tak ono dost záleží, co jako umíš. Jestli myslíš vydělat prachy hraním her nebo klikáním na nějaké kraviny, tak to asi ne...

Doporucuju servery typu stovkomat, fiverr a tak podobně kdemuzes prodat vsechno co umis😉

Vydělat si na internet se dá např. sběrem papíru nebo železa. Těch pár stovek měsíčně by to mělo hodit.

Pravda. Navíc služby podle Smlouvy o připojení jsou poskytovány pouze osobám starším 18 let. Takže pokud se rodičům nelíbí, že u toho sedí pořád, nějakou 'možnost jak na si na internet vydělat peníze' by mu mohli sami navrhnout.

Kde žiješ? Za papír skoro nic nedostane a železo by musel vozit do Polska.

No, nevím přesně, za časopisy jsou asi tak 2 Kč/kg? Když denně projde ulici a posbírá všechny letáky, za měsíc mu to (tedy rodičům) jako příspěvek na internet stačí.

To by mu museli bezďáci něco nechat.

Stačí se domluvit, že si je bude brát s roznášečem nebo doručovatelkou, ti se toho svinstva rádi zbaví. U nás tyhle tiskoviny nikdo nechce, takže to stejně házejí rovnou do modrých kontejnerů.

Sběr byl jen nápad, jak nahoře nakousl kolega. Samozřejmě i ve 14 letech lze zajistit legální výdělek mnoha způsoby. Od pomoci nemohoucímu až po doučování.

sběr je dobrej nápad pokud má vozík a kondici. Za papír dvě kačky, železo až tři, hlíník dvacku mosaz z baterií i padesát. A vzít kámoše s občankou, aby byla plná cena.

Ahoj, nene papírem si můžeš vydělat celkem hodně. Je mi 14 a nechci furt prosit peníze od rodičů a třeba když 3krát do měsíce odvezu po 5 krabicích tak můžu mít až 2000Kč.

Ahoj, mě je také 14.. dala by jsi mi prosím bližší info k tomu papíru? Jinak dekuji za odpoved

na internetu? leda mit kvalitni a zajimavy youtub kanal, coz asi bude docela slozite v dnesni dobe

Ne 'na internetu', ptá se, jak si vydělat peníze 'na internet'.

Vask jo. A proc si na internetu nevydelat na internet? Napada me nakup cehokoliv pod cenou a nasledny prodej s provizi. Na Aukru se urcite neco najde.

Nakoupí šmejdy a bude je jako podvodník prodávat

Tak to delas ty?

Sice se neptal 'jak si na internet vydělat peníze na internetu', ale i to je samozřejmě možnost. Od minulé neděle se sem ale nevrátil, takže už možná na internet vydělává mimo internet.

naopak si myslim, ze by se kvalitnim a zajimavym youtube kanalem celkem odlisil....

Je, úplně stejná jako ve 13 letech.

Jdi se učit.

Zapomeň na to, pokud nemáš nějaký vlastní kvalitní produkt (videa, fotky, kresby, hudba...), tak nemáš šanci žádné peníze přes internet vydělat. Ne, žádné stupidní klikání nebo jiná nekvalifikovaná činnost ti nevydělá vůbec nic, to je jistota, jen tím budeš ztrácet čas. Ale uč se programovat, tvořit webové stránky atd. potom budeš mít do budoucna šanci vydělávat

Produktem může být leccos - doporučuji zkusit ten Fiverr. Jestli máte nějakou super schopnost, třeba napsat protest na libovolné téma a počet normostran, stačí to umět prodat.

Ještě, že jsem takový problémy neměl, když mi bylo 14 Jděte raději, kopat do míče, nahánět holky apod.

Prodej ledvinu

Nebo játro :)

Není to tu Játru?

Diky za vsechny rady ;)

Zkus tohle, vše je tam napsané http://adsurl.io/xJ4iG , ale potřebuješ nějaky malý kapitál.

Krávovina maximální, nebrat...

Doporučuju ti applikaci Whaff je to na android stahujes tam hry atd. a klikas na rekly za 1 mesic 20$ na paypalu neni to podvod jestli mas zajem klidne ti poslu screeny z paypalu ;)

Je to podvod, nebrat ani omylem.

neni fakt to funguje mam 10$ na paypalu

To je fakt super, za to si dáš průměrný oběd v restauraci. To se opravdu vyplatí :D

Přes applikaci na android jmenuje se Whaff vydelavas tam tim ze stahujes hry atd. ja mam za 1mesic 20dollaru na paypalu jestli chces screeny z paypalu napis :)

To je super kauf stahovat nějaké pitomosti a zasvinit si počítač nebo mobil a pak za měsíc vydělat 20$, které ti kdoví jestli vyplatí :D

Bacha, přesně tak to bejvá, všichni víme, že to nejde...a pak to nějakej blbec zkusí

Ano je stačí se zaregistrovat zde a začni vyděla´vat https://bit.ly/2ZUmuJj