» Poradna » Programy

Výchozí emailový program

Když chci cokoliv poslat z nějakého programu ve W-8, /třeba fotku ze Zoner Studia/, řekne mně to, že nemám přidružen žádný e-mailový program. V počítači mám fungující Gmail a Outlook.com. Chci-li alespoň jeden z nich přidružit v nastavení výchozích programů, ani jeden tam nenajdu. Jen "Pošta" a to na přidružení nereaguje. Poradíte mně? Děkuji.

Odpovědi na otázku

vzhledem k tomu, že nejspíš Gmail i Outlook.com používáš z internetového prohlížeče (např. Firefoxu), tak z hlediska Windows tam skutečně krom té Pošty žádný jiný emailový program nemáš. Musel by sis buď ten Gmail a Outlook.com nastavit v té Poště nebo já osobně bych nainstaloval Mozilla Thunderbird a oba emailové účty si přidal tam. Pak to fungovat bude.

Děkuji za snahu mně pomoci. S nakonfigurováním těch e-mailových klientů v té "Poště" ve Výchozích programech jsem neuspěl. Ale nahrál jsem si ten Thunderbird /který jsem už před léty měl/, nastavil jako výchozí a funguje to. Děkuji ještě jednou za pomoc.

nejde mě nainstalovat výchzí program na meil nemohu z meilu seznam.cz posílat obrázky můžete mě poradit moc tmu nerozumím děkuji

nemohu najít e-mailový program,předtím mi fungoval?Děkuji

při skenování nelze odeslat el. poštou ,když nemám přidružeýn žádný emailový program. Jak jej přidružit ??

jak mám přidružit e-mailový program ? nemohu nic odeslat protože mně to řekneže nemám přidružen žádný e-mailový program.děkuji za radu.

Když chci cokoliv poslat z nějakého programu ve W-8, /třeba fotku ze Zoner Studia/, řekne mně to, že nemám přidružen žádný e-mailový program. V počítači mám fungující Gmail a Outlook.com. Chci-li alespoň jeden z nich přidružit v nastavení výchozích programů, ani jeden tam nenajdu. Jen "Pošta" a to na přidružení nereaguje. Poradíte mně? Děkuji.