» Poradna » Mobily

Vybity tablet

Zdravim. Podarilo se mi uplne vybit tablet lenovo a750 (3500). Koukal jsem vecer na film a usnul jsem u nej (na nabijecce, kterou jsem ve spanku vytrhl). Vim, ze se tyhle baterky nemaj uplne vybijet, ale stalo se.. Ted tablet nejde nabit - asi ma baterka velky odpor a protoze je vestavena, nemuzu ji dobit v externi nabijecce (kterou stejne nemam). Prijde mi smesne, ze by mel byt po jednom vybiti k zahozeni. A tak se ptam: Je to duvod k reklamaci nebo mam proste smulu a musim do servisu? Diky

Odpovědi na otázku

to se mi nezdá, soft v tabletu by neměl dovolit úplné vybití baterky...jestli jsi to ve spánku vyrval, mohlo třeba dojít nějakému mechanickému poškození konektorů/kabelu zkusil bych jinou nabíječku nebo tvou nabíječku jinde...

On ma samozrejme takovou tu pojistku, kdy napise, ze se vypne do 30 vterin. Otazka je, jestli se nevybil rychleji nez se stihl vypnout (prave kuli tomu filmu)

S mobilem se mi stalo něco podobnýho. Nešel zapnout, na nabiječku nijak nereagoval...Prostě jsem ho nechal na drátě a po cca půl hodině se rozsvítil. Zkus tenhle postup

presne, proste nech tablet na nabijecce tak dlouho dokud se nechytne. stala se mi podobna vec uz vicekrat....

Mam ho tam uz druhy den, i na jine nabijecce, ale stale nic. Nabijecka je studena.

Lenovo vibe p1..4-5h v orig.nabiječce,pak 10s podržet on/of a tel. běží (při nabíjení také nesvítí dioda)

Vybil jsem mobil uplne nejde mi nabit a nesviti my dioda diky lubos sklenar

jak už bylo řečeno - napojit na nabijecku a nechat bejt. Ono se to casem chytne :)

nech to na té nabíječce třeba celý den - ono se to možná chytne... Nabíječku máš origo k tomu, nebo svojí? Indikuje to nějak nabíjení? Funguje nabíječka?

Mam ho na nabijecce dlouho, bohuzel tablet nema diodku, takze ani nepoznam, jestli tam jde proud. Vetsinou staci zmacknout kratce start talcitko a nabehne ikonka dobijejici baterie. Ted je uplne mrtvej.

tak zkus nabíječku na jiném zařízení - třeba telefonu, abys věděl, zda nabíjí. Třeba odešla nabíječka...

Nezda se mi, ze by tablet ci jakekoli jine zarize nemelo indikacni diodu.

Například Nexus 7 indikační diodu nemá.

No mas dve moznosti, zkus podrzet tlacitko na zapnuti vice jak 10 sekund, jak s nabijeckou, tak bez, klidne nekolikrat, dokud se baterie nechyti. Pripadne misto nabijecky pouzij USB kabel pripojeny do pc a tablet tam nech pár hodin, pak to zkus znovu. Jakmile se ti na obrazovce zobrazi obrazek baterie, tablet se zacne nabijet a cca po pul hodine pujde zapnout.

Stalo se mi to samé. Akorát mi s tabletem usla přítelkyně a ještě se k tomu nepřiznala. Jednalo se v té době o nexus 7 a ačkoli to nebylo patrné na pohled. Tak nabíjecí mikro USB port v nexusu byl ulomený. Výměna cca 250(měnil jsem si to sám). Zkus, když napojíš nabíječku, jestli tam náhodou není větší vůle apod. Nebo to raději vem do nějáké opravny, kde ti to alespoň diagnostikují a řeknou v šem by mohl být problém.

to nemáš základní měřák, aby jsi zkontroloval zda z nabíječky něco teče ...

Mne pomohlo to, že som ho dala nabíjať cez PC. Po 5 minútach som podržala dlačítko zapnúť 10 sekúnd a naskočil. Skúste to tiež.

Pomohloooo :)Ďakujeeem

Stalo se mi něco podobného, tablet se úplně vybil, vypl se a zapnout nešel, neukazoval ani nabíjení, byl jako "mrtvý". Nechala jsem ho asi hodinu na nabíječce a potom stiskla a dost dlouho držela to tlačítko na regulování hlasitosti a tablet se pustil a měl nabito 25% baterie, takže se nabíjel přesto že byl "mrtvý"....

Dobrý den, já mám stejný problém, ale nabíječka funguje u telefonu ale ne u tabletu. U tabletu též nefungují ani jiné nabíječky. Tablet je trochu staršý ale ještě pořád funguje bez problémů a není ani moc starý. Když stou nabíječkou trochu pohnu, tak se mi ukáže, že je vybytý a dál už nic. Děkuji za radu.