» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vybírám si počítač, MAC nebo PC?

Odpovědi na otázku

To je stejně blbej dotaz jako jestli je lepší Linux nebo Windows. Co na tom budeš dělat?

To je pokračování tohoto: http://www.zive.cz/poradna/pocitace-mac-ano-... Jelikož neumíte 2x definovat dotaz, tak raději PC.

Redakce upozorněna - 3x stejný dotaz

Koupil jsem iphone5 a udělal jsem chybu vem radši pc na pc nic nezkazis ,win 8 jsou dobrý systém ,jen to potrebuje kvalitni hardware

Normálně si toho nevšímám, ale mohl by ses konečně naučit dělat mezeru ZA čárkou, ne před.