» Poradna » Mobily

Výběr telefonu

Dobrý den,hledám dotykový telefon, alespoň 5ti palcový s nejméně 13mpx zadním foťákem a minimálně 5mpx předním foťákem. Dále bych potřebovala cenu do 5000 Kč a dobrou výdrž baterie a celkově spolehlivý telefon nejlépe i s LTE, na značce nezáleží, samozřejmě i aby měl základní funkce jako je bluetooth, wifi apod. Vůbec si nevím rady, je tu prosím někdo kdo by mi nějaký telefon doporučil ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Hlavne se vyhni vsem Lumiim a cemukoli s mobilnimi Windows. MS to zarizil, vývoja i od toho utikaji, cely system je ve stavu klinicke smrti.Tvym pozadavkum odpovida Xiaomi Redmi 3S global - silna baterie, kovove provedeni a podporuje take ceske LTE.

XIAOMI MI 4 , mám , spokojnosť!