» Poradna » Mobily

Výběr telefonu

Dobrý den, chtěl bych si zakoupit nový telefon, ale nemůžu se rozhodnout jestli si pořídit Samsung Galaxy Note 4 (N910C) nebo si počkat na Samsung Galaxy S6? Momentálně mám iPhone 4S a nynější iPhony mě nijak nelákají a již mi nedostačuje. Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Dokup si k ip 4 LTE wifi router od Samsungu a nemusí měnit mobil a budeš mít LTE data mimo mobil a ušetříš na baterií Mobilu.Takto šetřím baterií u moji Lumii 1520, pač mám vypnuta mobilní data.Jinak rozdíl krom LTE mezi iPhony moc nevidím a ušetří hodně peněz za pořízení nového mobilu Měl jsem sám Ip 5 a vím ,že i Ip 4s je pořád kvalitní mobil jen k tomu pořídit LTE wifi router

Já měl taky Ip5, ale ten se odporoučel a tak přišel na řadu zase staré 4S, ale teď mi nedostačuje po stránce výkonu, musel jsem do upgradovat na IOS 8 a tam už neběhá tak svižně, jak bych potřeboval. Ale jinak díky za radu.

Hlavním důvodem k pořízení Note je stylus - pokud ho nevyužiješ, tak je to podle mne zbytečné a spíš bych se třeba podíval na Xperie řady Z, které jsou kupříkladu voděodolné nebo na HTC M8/9 s celokovovým tělem, které je fakt exkluzivní stroj.

S tím stylusem to mám na pováženou, nevyužil bych ho na nějaké kreslení grafů, ale ty psané poznámky a úpravy pomoci toho stylusu mě právě lákají. O HTC M8 jsem přemýšlel, jenže NOTE 4 seženu za v podstatě stejný peníz a je o něco výkonnější do budoucna.