» Poradna » Notebooky

výběr notebooku Lenovo IdeaPad Yoga 510-14ISK

Dobrý den,Můžete mi prosím poradit, zda má tento model: Lenovo IdeaPad Yoga 510-14ISK podsvícenou klávesnici, hledal jsem tuto informaci v popise, diskuzi... ve dvou prodejnách, které ji nabízejí, ale informace se různí. Budu rád za každou informaci.Hledal jem zde:https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-yoga-510-1... https://www.electroworld.cz/lenovo-yoga-510-14isk-not... Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nemá.

Muzu se ještě zeptat z čeho usuzuješ?

Třeba podle klávesnice, kde chybí funkční tlačítko na podsvícenou klávesnici.

Ptám se, protože jsem se byl na zmíněný model podívat v Elektrowordu a ten podsvícenou klávesnici měl, ale nejsem si jistý, zda ji má i notebook nabízený alzou, a podle názvu produktu se jedná o stejný model, tudíž by ji měl mít i ten na alze. Chci zmíněný notebook pořídit, a jelkož na alze je lepnější volil bych spíše ho, ale nejsem si jistý tou klávesnicí.

a) můžeš jim napsat, když to zvládáš tady tak nevidím důvod, proč by to něšlo i jindeb) můžeš ho bez udání důvodu vrátit