» Poradna » Notebooky

Výběr notebooku (HP)

Zdravím,jelikož mi odešel můj starý notebook,tak bych si potřeboval koupit nový. Bohužel na to nemám zrovna moc financí takže hledám max tak do 12 000. Potřebuju ho využívat na různé věci do práce,ale jsem také i občasný hráč her (notebook potřebuju kvůli častému cestování)...zalíbil se mi notebook HP 15-af105nc (4-jádro AMD A8 APU 2,2GHz,RAM 8GB DDR3,AMD Radeon R5 M330 2 GB). Mohli bych vás poprosit o jeho celkové zhodnocení komponentů a třeba i pár tipů které novější hry by mohl rozjet alespon na střední detaily?Předem opravdu moc děkuji :)

Odpovědi na otázku

Od kombinace levného notebooku a nových her nelze čekat zázraky, tady http://www.notebookcheck.net/Computer-Games-on-Laptop-... si najděte grafickou kartu AMD Radeon R5 M330 a mrkněte, jaké hry a v jakém nastavení by vám mohly jet.

Problémem bude použité CPU, to bych v notebooku nikdy nechtěl, ale za tu cenu nelze čekat zázraky.

kombinace CPU AMD a grafiky AMD v levném notebooku je poněkud nešťastná a pokud na to nacpeš nějaké náročnější hry, tak to celkem snadno upečeš...

12tisíc a "novější hry" ? Dobrý vtip..NTB na hry začínají na 40litrech. Tento šrot tím akorát tak upečete.