Výběr klávesnice

https://www.alza.cz/evolveo-gk680-d2268417.htmhttps://www.alza.cz/klavesnice-a4tech-g800-ga... Dobrý den,, mám kamarádovi koupit na vánoce klávesnici, ale nevím jakou... Chce ji hlavně na hraní, takže bych prosil o pomoc s výběrem... celkem se mi líbí ta a4tech g800mu, ale chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s nějakou levnější dobrou klávesnicí. Objednávat nebudu z alzy ale tam jich je většinou nejvíc na výběr...Mněla by to být klávesnice k notebooku

Odpovědi na otázku

Tomu Evolveu bych se vyhnul.K ntb? Mozna popremyslet nad nejakym bezkabelovym setem, zvlast kdyz se ntb zapojuje v obyvaku do TV.

Právě že se mi na tom A4tech líbí že je vní zabudovaný jack a USB

Flashku to jeste veme, ale na externi disk stacit asi nebude.

já myslel že do toho píchne myšku :/

Evolveo nebrat. Je to naprosty kram.Pokud chcete velmi levnou herni klavesnici, pak ta G800 neni spatna. Chybi snad jen podsviceni, ale za to byste musel par stovek priplatit (pokud vynechate kramy obskurnich znacek).Jinak laptop nelaptop, bezdrat urcite ne!

Bezdrat - zalezi na pouziti. Nekde muze byt bezdrat lepsi reseni - zvlast s nejakym slabsim notebookem, co supluje HTPC.

On to chce jako herní, tak jsem myslel právě to g800... na exasoftu jsem ji našel za 450 cca takže ji asi vezmu... už nemůžu slyšet jak si pořad stěžuje že na tom ntb nejde pořádně hrát csko :D

Ta G800 neni vrchol kvality ani komfortu, ale oproti hruzam na ntb je nesrovnatelna - dost notasackych klavesnic ma problem i s 2KRO, z marketingovych duvodu se tahle "funkce" nazyva prevenci stisku vedlejsi klavesy XD

No právě... Myslím, že takový dárek mezi bývalými spolužáky by to stačit mohlo... Přece jenom myslím, že takových 500 KČ je tak akorát

moja dobra skusenost a volba tiez vdaka usb hub pre mys,ze nazabera vela miesta, ze nema poruchove klavesy,ze nema prestreleny dizajn, ale je niecim zaujimava:Dell KB522

Právě teď píšu přes A4Tech G800 a nemám s ní jediný problém. Na hraní skvělá, má spoustu programovatelnývh kláves, mult. klávesy. Chybí maximálně jen to podsvícení.