» Poradna » Ostatní

Výběr fitbit a podobných sportovních náramků

Dobry den. Chtel bych si koupit nejaky merici sportovni naramek.Je jich velka skala a rad bych doporucil napr. 3 nejlepsi,ze kterych si pote vyberu.Rad bych aby splnovali tyto veci:spolehlivost, nastaveni vice sportovnich aktivit (nejen beh), propojeni s pc a androidem, hezky zpracovany software, vetsi mnozstviziskanych informaci.Kdyby mel ruzne doplnkove vybaveni, tak by to nebylo na skodu. Monitorovani spanku bych ttake uvital, ale nevadi kdyz nebude.Predem moc dekuji za odpovedi, nevyznam se v tom a rad uvitam rady.

Odpovědi na otázku

monitorování spánku je to nejjednodušší - podstatná otázka je, zda chceš tam mít senzor pro snímání tepu, nebo ne...

Nejspise ano. Pokud ne, tak by se hodil nepriklad nejaky pas, ktery jde dokoupit jako doplnek.

tak snímač tepu v náramku nebo hodinkách není problém. Otázka je, jaký máš cenový strop... Fitbit má třeba aktuálně náramek Charge HR:https://www.fitbit.com/chargehr

Na cene tolik nezalezi, pokud budou funkce adekvatni cene. Tenhle vypada dobre, ale bohuzel se jedna o predprodej, potreboval bych nejaky, co muzu rovnou koupit