» Poradna » Ostatní

Vrácení zboží CZC

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to z vrácením peněz na czc u czc jsem si zakoupil zboží a bohužel sním nejsem spokojený a nevím jam mám zboží vrátit protože jsem to nikdy nedělal zboží mám doma 7 dní řekl by mi někdo jak to u czc je a jestli to musím vrátit osobně nebo si pro to někdo může přijet Děkuji budu moc rád kdyby mi někdo poradil protože se v tom fakt moc nevyznám a nechci ze sebe udělat hlupáka.

Odpovědi na otázku

Tak zcela určitě si pro to nikdo nepřijede Mají celkem širokou síť poboček a partnerů, tak si najdi co máš nejblíž a buď jim to tam odnes osobně, anebo to pošli poštou. Jestli jsi to kupoval přes internet, máš lhůtu na vrácení bez udání důvodu 14 dnů, a jestli to budeš posílat poštou, tak to už neodkládej Pokud jsi to kupoval na jejich pobočce, tak to reklamuj přímo tam... Mimochodem, v tom druhém případě ("offline" nákup) ti těžko uznají reklamaci jen na základě toho, že "se zbožím nejsi spokojený"...

a opravdu to nejde nějak udělat že by jsi pro to někdo přijel? protože jsem po operaci nohy a nikam bohužel nedolezu na internetu jsem četl že od nového roku to budou 2 měsíce ne14 dníDěkuji za tvojí odpověď.

tos četl blbě, je to pořád 14 dní... pokud jsi po operaci nohy, pověř vrácením nějakého příbuzného, známého, kamaráda, souseda atd. Pokud to opravdu nejde jinak udělat, zavolej službu typu PPL a požádej o vyzvednutí zboží přímo u tebe doma... bude to ale zřejmě dražší než varianta "kámoš"... Mimochodem, veškeré náklady spojené s odesláním hradíš v tomto případě ty. Z eshopu máš pak nárok na vrácení kupní ceny + poštovného které jsi platil když jsi to kupoval.

opravdu to může jít vrátit příbuzný nebo kamarád? myslel jsem že u toho musím jít zboží jsem zakoupil přes internet nejbližší pobočka je od naší vesnice nějakých 30 km takže v pohodě ale zajímalo by jak je to s penězi dají je mému příbuznému na ruku nebo to posílají na účet nebo poštou Děkuji.

když bude mít s sebou doklad o koupi, tak nevidím důvod, proč by mu měli dělat problémy... ale když mu pučíš svojí občanku, bude to větší sichr... peníze na ruku mu asi nedají (nebo spíš neměli by ), takže buď vybav příbuzného plnou mocí k převzetí peněz (ale nevím jestli se obchod nebude i tak cukat, anebo radši běžný účet, to si myslím že bude schůdnější...

ok moc ti děkuji ale mojí mamce by peníze mohly dát ne? a ještě jsem se chtěl zeptat jestli by toto ssd stačilo pouze na operační systém http://www.alza.cz/crucial-m500-120gb-d45699... Dal by jsem si tam Windows 8.1 nebo Windows 7 to ještě nevím ale potřeboval bych vědět jestli těch 60GB bude stačit na systémDěkuji.

20.1. 2014 mu tady radili, aby to ssd když ho špatně objednal (á sakra, já už ho objednal) nepřijímal. Jak vidno rada byla nadarmo

bohužel to jinak nešlo chlapovi co přijel s ppl jsem to říkal a on mi řekl že to nejde jinak by jsem to vrátil ale bohužel to nešlo bude těch 60GB stačit Děkuji.

Co to kecáš za blbosti. Prostě jsi to neměl převzít a hotovo. Jasně že ten řidič ti nabulíkoval variantu nejvýhodnější pro něj a PPL.Začni se pomalu ale jistě učit, jak v životě používat hlavu

bude stačit těch 60GB nebo ne?Děkuji.

Ale v tom odkazu, který jsi tu výše dal je SSD 120GB.A jinak k tvé otázce: na systém a nějaký ten soft ti 60GB stačit bude.

ano omlouvám se myslel jsem 120GB takže tento http://www.alza.cz/crucial-m500-120gb-d45699... chtěl bych se ještě zeptat jak je to s kvalitou a s rychlostí jestli to bude na stejné úrovni jako toto http://www.alza.cz/kingston-ssdnow-v300-120g... Děkuji.

?

jděte někam s tima mínusama já se normálně ptám tak bych chtěl taky dostat normální odpověď a ne žádný přiblblí mínusy.......

No pokud zrovna ty nemáš spaní a ptáš se v takovou dobu????? A jen tak mimochodem se právě ptáš dost NENORMÁLNĚ !!!!!

Kingston SSDNow mS200 mu je podobnější. Tento má podstatně nižší zápis. Ale ono to v praxi stejně nepoznáš, takže je to úplně jedno.

A 60GB jen na operační systém by stačilo nebo ne? A nemohl by jsi mi něco poradit ty? Vidím že se v tom význášMaximální cena 2300Typ přesně nevím jak se to jmenuje ale když jsem otevřel spodní kryt notebooku tak na základní desce je napsáno SSD Děkuji za tvojí odpověď.

Tak ono čistě na systém ti stačí i 30GB, ale to už je dost fest. 60GB ti stačí na OS + základní programy + 1 dnešní hra. Zda ti to stačí, musíš vědět ty. Pokud totiž budeš programy pouštět z HDD, tak je smysl SSD pryč. Aby se to tam vešlo, tak je potřeba veškerá data ukládat na HDD. K tomu ti může pomoci i přemapování složek z C: (SSD) na D: (HDD). Jde to udělat ve vlastnostech plochy, obrázků atd:http://pc.poradna.net/file/view/3725-2-pngDále můžeš přesunout i temp:http://img24.eu/h-6vr7v7l6.jpg

Když se ptá, jak se ptá, je jasné že 60GB stačit nebude. Sice to nikde nenapsal, ale je zřejmé, že má jediný disk.

Ne, nemá. Ná ntb s volným mSATA. Jenže byl nedočkavý a než mu to někdo vysvětlil, tak objednal SATA SSD a pak nebyl schopný objednávku zrušit (u CZC je to otázka pár kliků).

A bude tedy stačit těch 60gb nebo ne? Těch 60gb by jsem měl pouze na systém fal bych ho do toho Volného dlotu který se asi jmenuje msata a druhý hdd 1TB bych měl pouze na hty aplikace atd pomohl by mi tu tedy někdo vyprat nějaký ssd msata nechci totiž udělat další chybu cena max 2300Děkuji.

WiQiX | 30. 1. 2014 12:04

Z cca 25 dotazů v řádu 2 měsíců víc jak polovina probíhá systémem přeskakující jehla na gramodesce.

Jo, jsou to dotazy dokola. Nedávno se ptal na jednu věc a pak odbočil ve vláknu s dalším. Ptal se na to, jak se jmenuje ten šuplík , že by si tam chtěl dát disk http://www.zive.cz/poradna/notebook-zapnuti/...

Tak jeste jednou, byt uplne zbytecne:Technicky 60GB disk pro Win7/8 staci. Ale je to uzivatelsky krajne neprijemne, pro laika mozna az do te miry, ze to po par tydnech vzda. Ono je to dost o zpusobu pouziti toho pocitace, spravne praci s daty aaplikacemi, schopnosti vybrat rozumne misto pro instalaci,.. Proste spousta hodne individualnich veci.(Ja toho schopen jsem, ale rozhodne bych nebyl ochoten. A to jsem mel asi dva roky na system 80GB SSD.)

A mohly by jste mi teda poradit nějaký ssd disk msata 60gb nebo 120gbDěkuji moc

?

Sorry, ale pročetl jsem si toto vlákno a ani se nedivim že ti už nikdo neradí. Evidentně si meleš furt svou a ještě jak se ti něčí rada nelíbí tak se tady do něj navážíš. A jestli si myslíš, že tímto spamováním za účelem posunout svůj příspěvek zase nahoru, něčeho docílíš, tak jsi na omylu. Prostě si udělal kravinu, že jsi to přebral, když už tak to vrať a prostě se smiř s tim, že to stačit nebude. Jestli se budeš ptát furt dokola a čekat až ti někdo napíše to co se tobě líbí aby ses zase zařídil podle sebe, tak prosím.... a už prosím nespamuj.

Já jen potřebuji vědět co mám koupit proto že se v tom nevyznám a do nikoho se tu nenavážím!

To už je snad diagnóza. Nikdo ti do hlavy nevidí, co všechno budeš instalovat, to musíš vědět ty, tak prostě kup takový SSD, který bude nejvhodnější. A jestli se sám bojíš rozhodnout, tak nekupuj nic.

Mě se líbí tentohttp//m.alza.cz/crucial-m500-120gb-d456995.htmAle potřeboval bych poradit jak je to s kvalitou a rychlostí

jdětě doprdlele s tima mínusama

se divíš mínusům, když se ptáš dokola. Koukni se na vlákno, kde už se ti neodpovídá, ale jsi odkazován na čas, kdy ti bylo na stejný dotaz odpovězeno.A to můžeš být rád že redakce změnila označení tvého dodavatele netu(u tvého nicku), protože u minulého označení už na tebe bylo reagováno leda omylem

Tak to trochu oživíme: tak jak dopadla maminka v pobočce CzC?

jojo dobře zboží vráceno teď akorát přemýšlím jaký mám koupit

víte co jděte někam!!!! člověk se tu na něco zeptá a vy mu to pak předhazujete od toho je to poradna ne? děláte tu ze sebe akorát velký frajery!

Jako s tým tvým dotazem jak se jmenuje ten šuplik. A když jsi ho dostal, tak jsi jej odmítl, že jsi myslel něco jiného. Tak už se nauč držet tématu a když ti někdo moudrý přes PC (s červeným nickem) dá rozumnou odpověď tak se jí řiď. (ne řiť)

já vím proto jsem ssd disk vrátil teď jsem se třeba ptal na ten procesor proč mi maximálně jede na 2.50GHz a odpověď jsem nedostal zase žádnou všude jsou jen mínusy...

Taky tak....taky tak.........

Tak mu něco poraď k dotazu před hodinou, viz odkaz výše

Vždyť tomu troubovi snad ani nemá cenu radit......vše co mu kdo poradil se minulo účinkem......je to ztráta času......

jo takže ty budeš ještě urážet to tedy mluví za vše...........

Petře doporučení. Počkej týden, změň nick a za tu dobu si počti v poradně, aby jsi věděl jak se ptát a řídit se pokyny rádců. Vždyť v tom druhém dotaze co tu dnes máš (viz odkaz výše) se ti dotyčný snažil pomoct, položil ti dotazy, ale ty jsi opět chtěl jen znát prográmek na spotřebu-A pokud jde o reakce, sleduj když vlákno odbočí, to někdo reaguje na předešlého, třeba já výše na toho co psal zda už maminka vrátila disk

já jsem bohužel tomu co mi napsal nerozuměl protože se v těch odporných názvech nevyznám..... pro mě je to prostě španělská vesnice na program který určuje spotřebu jsem se ptal protože rádce mi položil otázku že by chtěl vědět jakou mají procesory haswell spotřebu....

Na jednu stranu ve svých 22 letech a pár dnech píšeš výrazy jako by jsi PC rozuměl a na druhou píšeš že nerozumíš. No u MSI je vidět na youtube, že přístup ze spodu je snadný, ale i tak, nechápu proč chceš něco měnit něco na svým novým tuším herním ntb, je mi záhadou.

chci tam pouze dát ssd na zrychlení systému programů a na střih videa renderování

Na tě pr.del.....já myslel, že je ti tak nějak "-náct".....ale ve 22 letech takovýdle uvažování....to už se do toho PC raději vůbec nevrtej a nech si, co potřebuješ, udělat od někoho, kdo má všech pět pohromadě.

nebránil se věku, takže podle skype a IP to může být.

p.s. na skype je stále rozpoznatelný, i když toho moc umazal.

jo a ještě pro Pala 22 mi opravdu je mohu se zeptat jak jsi to zjistil?

Jak jsem psal IP a skype. No ted fakt nevím jestli něčemu rozumíš či ne. Nějak zapomínáš co vše jsi měl v profilu. Jasnovidec rozhodně nejsem

asi takhle troufám si říct že rozumím stolním pc protože jsem je dříve skládal a myslím si že docela dobře ale už je to nějaký ten rok zpátky ale bohužel nerozumím moc notebookům spíše jeho hardwaru samozřejmě že základní věci jako výměna disku nebo paměti je hračka ale nebudu machrovat a narovinu řeknu že dál už by jsem si netroufl třeba rozebrat kompletně notebook a vyčistit to fakt ne Takže asi tak to to je.

No právě. To mě u tebe dost mate. Rozumí stroji, ale neumí ho popsat.Máš problém že se ptáš často i na úplné drobnosti a dost intenzívně po tom pátráš a domáháš se otazníky odpovědí. Tak to v poradně nechodí. Když se můj známý taky Petr uvolil a zeptal se v jiné poradně(svitící kláves) byl jeho slušný dotaz smazán. Těžko říct proč - bylo lze se domnívat že tě tam znají obdobně. Nevím.Ale sesumíruj si pořádně co se chceš zeptat a dej tam dotaz. Počítej však s tím, že to není poradna on-line a max. budeš moct doplnit na co budeš případně dotázán. To co jsi uvedl dnes večer , to by mohlo být položeno jako dotaz tam. Jako nový dotaz, ne co jsi kde zažil.

Jdu spát, nejsem na rozdíl od tebe v práci.

ok tak díky za rady určitě si z toho něco vezmu!

Neradím, max. doporučuji. Příp. název snad poradny znáš

No jestli TY rozumíš PC tak to potěš pr.del. Od tebe bych chtěl mít složený comp.TY jistě každou svou odpověď pro nebožáky, kteří se tě zeptají na něco o PC, začínáš: "Tak to vím naprsto přesně............." Že se tu lidé ptají na to, čemu nerozumí....že každý nemůže rozumět všemu....to je samozřejmé. Ale že takový PCtrotl, neschopný pochopit ani přijmout rady, jako TY, tady napíše "troufám si říct že rozumím stolním pc" to už je vrchol. To jsi v mých očích opravdu normální, svému okolí nebezpečný DEBIL !!!

jdi urážen někoho jiného ani mě neznáš a už mě odsuzuješ napiš sem co jsi dokázal ty!!!! zatím tu jen buzeruješ a urážíš a věř mi že tento typ lidí opravdu nesnáším buzerují nadávají a sami hovno dokázaly........

Už mlčím...už mlčím..... Taky jsem jen nedokonalý trouba....ale vybrat si disk do PC/noťasu tedy dokážu....TY troufalý odborníku

No fuj. Víš jak se píše to slovo škaredé když už. takto *****. Ale v poradně kde chceš rady, musíš něco strpět, protože jsi ten kdo něco potřebuje a ne naopak. Taky jsem se rafl, ač ne jako tazatel, ale do krajnosti slovní bych nezacházel, od toho jsou *******

PS: to Taky tak patří jemu

Jaká byla forma vyzvednutí zboží? Na pobočce, nebo pošta? Pozor na rozdíl mezi reklamací a vrácením.

Vracel v termínu

jojo zboží jsem vracel v termínu zboží bylo předáno na pobočce kde mi dali papír že jsem zboží vrátil ve 14 dení lhůtě takže by neměl být problém.