» Poradna » Notebooky

Vrácení do továrního nastavení Aspire 5560G

Mám problém s navrácení do továrního nastavení nemám cd a Acer eRecovery Managementse mi nedaří najít Prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

Je v nabídce Start mezi ostatními programy, nebo po startu zmáčkni F10.Proč se nepodíváš do návodu - tam je vše popsáno!

Nemám návod po f 10 mi naskočí 4 možnosti nwm co stím a v nabídce start to píše že konfigurace z jednotky pevného disku není zadána do výchozího nastavení z výroby. Obnovení bylo přerušeno. Co stím ????

1. Návod stáhneš (překvapivě) na stránkách výrobce!2. Pokud je recovery part na disku poškozená, obnova do tov. nastavení nepůjde udělat - proveď klasickou reinstalaci. Instalačku si stáhni - lic. key máš na štítku.

cislo os (w8) vetsinou na stitku neni musi se opsat, pred instalaci.

alt + F10 (naraz)po reštarte + niekoho kdo vie anglicky

stahnete si dvd recovery disk, neni problem je najit, nebo primo obraz W8/W7 a provedte cistou instalaci. Pred tim si ale nezapomente napsat seriove cislo veseho OS.