» Poradna » Programy

VPN program

Čaute, sháním nějaky VPN program, ktery je zdarma a je možno přenést neomezeně dat, znate nějaky takovy?? :)Předem díky za radu :)

Odpovědi na otázku

To jsou snad téměř všechny ne? Zpoplatněné jsou spíše VPN služby.

Tak VPN program=VPN služby, samotný program je mi logicky k ničemu :)

Takže se vlastně neptáš na VPN program, viď?

No potřebuji VPN program/klient pro windows ktery nabizi zdarma VPN služby s neomezeným přenosem dat, nevim jak ještě líp to napsat :D

Ve win je taky VPN klient, kterým se můžeš připojit kam chceš, na jak dlouho chceš a můžeš stahovat kolik chceš. Omezené to není.

Takže ty hledáš VPN službu, která je zdarma a nemá žádná omezení. Nehledáš klienta, to je jen program, kterým se ke službě připojíš. Ty programy zdarma jsou. VPN službu někdo provozuje (server, konektivita) a za to platí. Takže pokud to nabízí zdarma, dotuje to z něčeho jiného nebo je tam omezení, obvykle rychlost.

OpenVPN - opensource pro server i klienta.

Omezeny přenos na 200mb

Hloupost, OpenVPN nic neomezuje!

No to asi těžko.Pokud si naisntalujete vlastní OpenVPN server a k němu se budete připojovat VPN klientem, žádný limit tam není.

Uz to napsali jini, tak to shrnu. VPN program bezi na pocitaci, a pripojuje se na nejakou VPN branu. Ty evidentne hledas nejakou rychlou, kvalitni a bez omezeni. Takova neexistuje, protoze jeji provozovatel by brzy zkrachoval - provoz VPN brany stoji penize a jeji neomezene poskytovani zadarmo je ekonomicky nesmysl. Pokud takovou najdes, je dost pravdepodobne, ze jeji provozovatel sbira data z provozu a nekde je prodava nebo jinak vyuziva.

A co prohlížeč opera a její VPN klient? Taky je zatím zdarma a bez limitů.

Opera VPN *neni* plnohodnotna VPN, je to jakasi chytrejsi a bezpecnejsi proxy pro browser.

Tohle je mi jasne, nevadí mi to :)

Stáhni si prohlížeč Opera a povol si v nastavení Opera VPN.

Me by hlavne zajimal duvod, proc se resi VPN. Jestli kvuli warezu, tak nejaka sluzba zadarmo moc nepomuze, zvlast jestli sidli v nejake zemi, ktera autorske pravo uznava.

Jsou zeme, kde je pouzivani VPN zakazano zakonem a jsou za to drsne tresty.

Chci si udělat na PC své VPS a VPS na stejné IP jsou mi celkem nanic, takže potřebuji proto VPN :)

Tak použij ipv6 z tereda

Nainstaluj si virtuální stroj (Virtual Box), do nej nejaký operační systém a na něj pak web server.VPS není to, že si nainstaluješ na počítač nejaký balík s Apache. VPS je virtuální počítač.

Jsem jen zvědavej.. Mohl by mi prosím někdo vysvětlit, co je to VPS..???VPN má dvojí použití. 1. VPN nabízejí společnosti k anonymnímu brouzdání na netu za poplatek.. A pořídit si něco takového považuji za nesmysl. 2. VPN nabízejí i některé routery a jsou ZDARMA.. A VPN v routeru např. nabízí protunelování do vlastní domácí sítě ze vzdáleného počítače. Tuhle službu využívám hodně často. V práci máme zablokované nezabezpečené web. stránky, čili na "http" se nelze dostat, na web "https" ano. Takže, když se chci z práce podívat na živě.cz, pak se nejdříve musím protunelovat pomocí VPN klienta na můj router a pak můžu surfovat po netu jak se mi zlíbí.. Navíc takto připojený přes VPN mám ze vzdáleného místa(vzdáleného počítače) plně k dispozici i můj domácí počítač. K tomu postačí můj komp probudit přes router.. A hlavně je k tomu zapotřebí mít veřejnou IP adresu od poskytovatele.

VPS-virtuální privátní server.Pro zájemce VPS a jiných možností anonymity doporučuji:http://cs.wikihow.com/Jak-b%C3%BDt-online-anony...