Vostro 430 nenaběhne

Ahoj,Mám problém se sestavou od Dellu (Vostro 430)Při pokusu zapnout PC se roztočí na cca 2 vteřiny větráky na procesoru a zdroji a PC se nezapne. Toto se opakuje. Zkusil jsem odpojit grafiku a nechat integrovanou, odpojit disk, mechaniku a vyměnit zdroj. Nepomohlo to. Viděl bych to tedy na desku, jenže se socket 1156 špatně shání a když už jí koupím, tak se modlím, aby to bylo deskou :) . Jinak v PC je i5 750Kdyby tohle chování ukazovalo na něco specifického, tak by bylo super vyjádřit se a pomoct mi :) Vlastně chyba může být jen v desce, nebo CPU. Osobně doufám, že pouze v desce :)

Odpovědi na otázku

Zkusil bych:Reset CMOS - odpojit napajeni, presun CMOS clear jumperu do resetovaci pozice, pockat cca 10s, vratit jumper, pripojit napajeni.Vymenit baterii na zakladni desce.Pokud mate k desce pripojen speaker, tak zkuste nechat v desce zapojene pouze napajeni, procesor a vypinaci tlacitko a poslouchejte, jestli zapipa, ze chybi RAM. Potom zkuste starty z ruznymi RAM moduly po jednom a opet poslouchejte pripadne pipani.Chybove kody, ktere jsou pipany speakerem najdete zde: ftp://ftp.dell.com/Manuals/all-products/esup... hledejte Beep Codes