Volant se nevycentruje úplně

Zdravím. Chci se zeptat na jednu věc ohledně mého volantu. Když natočím volant směrem do leva, vše je v pořádku ale když zatočím směrem doprava a pak ho nechám vrátit do původní polohy, nedotočí se ve hře úplně a kamion potom zatáčí mírně doprava. Děje se to ve hře ETS 2 ale když sem se koukal do vlastností a zkoušel volant na ose, taky se tečka nehla uplně do středu po zatočení doprava. Nevíte v čem je problém?

Odpovědi na otázku

S kamionem do servisu. Není to sranda :)

Začal bych modelem volantu. ;)

Volant je Genius speedwheel 3MT

Zkusil bych ten volant zkalibrovat. V ovládacích panelech by ta možnost měla myslím být. Možná, ale jsi to už zkoušel?

Kalibraci jsem zkoušel, ale stále nevycentruju ten křížek přesně na střed a je trochu doprava

Herný volant sa musí vykalibrovať. V samotnej hre môžeš nastaviť i tzv. vôľu (mŕtvy chod) - oblasť, v ktorej volant nereaguje (ako u skutočného auta, ktoré má tiež na volante malú vôľu).

Existuje nějaký jiný dobrý program na kalibrování volantu než je v ovládacích panelech?

Konkrétně mi volant přesahuje s osou X o 10 X a těch 10 X bych na tý ose X potřeboval nějak ubrat.