Vodní chlazení, řazení radiátorů

Budu v týdnu stavět vodní okruh.Budu mít 280RAD jako intake v push/pull konfiguraci větráků a pak 360RAD v horní stěně s push ventilátory.V této chvíli budu chladit jen CPU a plánuji dát oba rady do okruhu za CPU. V případě když přidám chlazení grafiky (aktuálně GTX980, pravděpodobně přejdu na GTX980Ti), je dobrý nápad dát ten 360RAD do okruhu mezi GPU a CPU? Případně mezi to můžu dát třetí 120RAD.

Odpovědi na otázku

aký CPU chceš chladiť s vodným chladením? A GTX 980 by sa mala dať uchladiť so vzduchovým chladením