» Poradna » Programy

Vlozeni predpripravenych textu do clipboardu klavesovou zkratkou

Casto se mi stava, ze pisu nejaky text(email, word atd.) a potrebuju tam vlozit nejake casto se opakujici slovo, vetu nebo odstavec.Existuje neco, kde si ulozim tyhle predpripravene texty a pak si je nejakou klavesovou zkratkou vyvolam? nebo treba do chromu rozsireni, kde na prave tlacitko mysi budu mit moznost Predpripravene odpovedi a tam si vyberu?

Odpovědi na otázku

Jestli ti nevadí, že by ti tam běžel furt program a jestli ti nevadí, že by sis jej musel naprogramovat, tak určitě autoit

s nainstalovanym programem zas tak problem nemam, ale psat na to script se mi fakt nechce...ale dik ;)

http://www.joejoesoft.com/vcms/97/Můžeš vytvořit permanent clips a ty potom vkládat (i kl. zkratkou).

Texter, Autotext, apod. nevyhovují?