» Poradna » Programy

VLC přehrávač před přehráním videa stahuje z NASu

Mám čerstvě naistalované Win 10 64bit a naistaloval jsem oblíbený VLC, když přehrávám video z Hdd , tak bez problémů, ale když chci z NASu, tak ho nejprve windows stahují ( což u 14 Gb HD ripu trvá fakt dlouho ) a teprve poté se začne přehrávat. Přitom např. KODI na tom stejném počítači přehrává video okamžitě.Zkoušel jsem i jiný přehrávač ( MPC-HC ),a t samé, také nejprve stahování a až potom přehrávání.Poradíte co s tím pls ?

Odpovědi na otázku

Není žádný důvod aby přehrávač jakékoli soubory přemisťoval nebo kopíroval jinam. Dokonce to ani neumí. Takže napřed zjisti co (jaký proces) soubory bezdůvodně přemisťuje/kopíruje (virus?).Druhá věc je, jak máš ten NAS nakonfigurovaný. Protože normálně je jedno, jestli jsou soubory v PC nebo na NASu, přehrávání musí probíhat v obou případech stejně.