» Poradna » Web a internet

Vlc plugin Chrome

Zdravím, potřeboval bych od Vás poradit, jak dostat VLC plugin do Chromu. Nikdy sem s tim neměl problém, stačilo nainstalovat VLC player a plugin se nainstaloval s ním. Dnes jsem ale nově instaloval Windowsi na nový disk a už se mi to nedaří. Zkoušel sem několik verzí VLC playeru, přeinstalovat Chrome, nic nepomohlo Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

aha, díky. Mě bylo divné že na druhém PC to jede, nevšiml sem si že je tam starší verze.díky

Není zač. Zkus si tam zatím nainstalovat starší verzi, než to vyladí.

to se snažím, ale nedaří se mi to. Vždy si to při instalaci samo stáhne nejnovější

vypni/odpoj internet

nejde, bez připojení se nenainstaluje vůbec.

google chrome installer offlinenap...: https://support.google.com/chrome/answer/126299

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/prohlizec... [hledano]=chrome&g[oz]=37.0.2062.103&g[up]=installerstáhni si standalone

Díky, ale ani jeden odkaz nepomohl. Odkaz od pista314 stáhne nejnovější verzi, což neřeší můj probém. Odkaz od Radista sice stáhne starší verzi, ale plugin mě v ní stejně nefunguje takže asi zahodit Chrome a přejít na Firefox

i kdyby to šlo, stejně nelze synchronizovat s účtem. Vždycky Chrome spadne. Nepodporuje nastavení z novější verze

1. Starší verze fungují v pohodě - jen musíš zakázat aktualizace.2. Plugin musíš povolit v chrome://plugins3. Aby starší verze CH fungovala s profilem vytvořeným ve verzi novější, musíš CH ukončit, smazat tyto dva soubory:%userprofile%\Appdata\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Web Data%userprofile%\Appdata\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Web Data-journala zase CH spustit. Pokud by to padalo dál, smaž celou sl. User Data. Po spuštění se vytvoří nová. Pak se normálně přihlaš ke svému účtu, vše se ti načte zpět do nového profilu.

vím že musím povolit, ale vůbec tam není, takže není co povolit. Zkusil sem Operu i Firefox a nejde to nikde, tak už nevím kde je problém. Několikrát jsem přeinstaloval VLC, zkusil jiné verze, nic nepomohlo. Za tip jak použít svůj profil děkuju, ale asi to nebudu potřebovat.

Běž do C:\Windows\sysWOW64 a smaž libvlc.dll a libvlccore.dll

takové soubory tam vůbec nemám.

Je pravda že např. Java od verze 8 již nenabízí testování Javy v prohlížeči po jejím nainstalování :) . Asi pro to měli sakra dobrej důvod. Ovšem pokud by pluginy nenahodili i v dalších verzí, tak např. Nvidia by měla docela problém, když i jednoduché vyhledání ovladačů přes webové rozhraní je na Javě závislé :) .

Nevím co tu složitě řešíte. Do prohlížeče zadám adresu chrome://flags a z nabídky aktivuju podporu NPAPI. Zavřu prohlížeč, znovu ho spustím a všechno běží

A co mám dělat, když v nabídce žádná podpora NPAPI není? Děkuji za odpověď :)

Dobry den, mam tentyz problem. Dik za odpoved

Dobrrý den, Nevím jestli to jsem patří, ale nevíte jak to bude se streamem ? Streaming přes vlc plugin byl paradní a neměl skoro, žaádné spoždění (laboratorně za ideálních podmínkách mohl 200ms ), Pokud se podívám na html5, jak řeší video, tak bych ho musel video stream restreamovat na server což je náročné na výpočet a až optom použít HTML54 na video.Koukal jsem na nějakou knihovnu HTML to stream (teď přesně nevím, jak to bylo ), ale ta měla skoro 25s zpoždění.Nevíte někdo o nějakém slušném řešení, jak to nahradit ? Zatím používám starší verzi prohlížeče.děkuji

odinstalovat plugin konverzaci a najít jiny ktery by mi fungoval v mém počítačiděkuji