» Poradna » Ostatní

Vlc player

Nevite co to znamena tahle hláska ,,omlouváme se ale pohybujete se mimo síť ve které lze přehrát požadovaný obsah,,a jak e jí zbavit,Dekuji

Odpovědi na otázku

Už to tu někde bylo. Hlášky se zbavíš tím, že se přemístíš do jejich sítě.

Prosím a nevíš jak.

poradí nekdo

Nemluvime zase o Pode, jako posledne..?Zrovna vcera prisel od nich email:"..Od dnešního dne 10.11.2016 cca 17:00 hod. bude PODA net.TV fungovat pouze v internetové síti PODA. Předpokládaná doba omezení je zhruba měsíc.."

myslim ze jde o HBO... :) mam to same...