» Poradna » Programy

Vizualizace pokojů, firemních prostor apod.

Ahoj, hledám free nebo placený program na tvorbu (vizualizaci) 2D/3D pokojů nebo firemních prostor. Nevíte o něčem?Jen podotýkám nejsem žádný IT specialista, ale na uživatelské úrovni se s PC vyznám.

Odpovědi na otázku

SweetHome 3D

vizualizace je jedna věc a druhá věc v čem to máte vymodelovaný ? V nějakym programu to snad děláte ne ?Na vizualizace je nejlepší realtime GPU rendering např. Twinmotion...https://www.unrealengine.com/en-US/solutions/architectureto ostatní co tu padlo jsou jen hračky a šidítka...

S kanonem na komára.

Twinmotion byl donedavna zadarmo (mozna proad je). Jediny co potrebujes je vykonna grafika. Render je realtime, osvetleni taky, da se to pripojit na VR headset.. Pokud nekdo chce prezentovat nejaky prostory klientum tak neni lepsi volba.Ano .. na domaci vizuzalizaci kuchyne je to kanon na komara. ale pro fitrmu je to super nastroj jak vizualizovat interiery a objekty.

SketchUp