» Poradna » Windows (a jiné OS)

Visual studeio c++, erroe

Dobrý den, mám takový problém... Nainstaloval jsem si visual studio C++, s internetu jsem skopíroval nějaký program na kalkulačku. Hodil jsem to do C++, dal start a hodí to error, skoušel jsem tam dát plno různých programů, takže chyba špatně napsaného programu to asi nebude, kdyby někdo věděl co s tím, tak mi prosím poradte.viz- http://www.jpeg.cz/images/2016/10/08/5rOYi.pngpředem dík

Odpovědi na otázku

Nevím kde jsi to zkopíroval ale je to C++ kód narvaný do C# projektu, tohle ti fakt zkompilovat nepůjde.Místo copy/paste si nastuduj nejdřív základy.

Však ti to okýnko říká co máš blbě. Studio nemůže debugovat tvůj výtvor protože projekt není buildnutý nebo máš v projektu blbě nastavené cesty. Radí ti tam , že máš buildnout (zkompilovat) projekt a zkusit debug znovu nebo nastavit správné cesty.A pokud nejde projekt buildnout, tak máš nějaký kiks ve zdrojácích, což máš.Chybí ti naincludovat aspoň "stdio.h", přip. "stdlib.h". Najdi si knihu "Učebnice jazyka C" od Pavla Herouta a studuj.