» Poradna » Počítačové sítě

Viry v pc

Zdarec nevíte někdo přes co odvirovat počítač?? Použil jsem Trendmicro Housecall a našel mi asi 5 virů, ale nechtěl je odstranit. Avast nenašel vůbec nic. Nevíte někdo přes co to odvirovat?? dík moc za radu.

Odpovědi na otázku

Přes co? Třeba přes síto Spíš čím to odvirovat, nebo pomocí čeho. Zkusil bych to odvirovat NODem.

Trenmicro to neumí anebo to neumíš ty? Když ty viry našel, měl by je umět i vysekat ven - nejlépe spouštět v nouzovém režimu nebo naprogramovat sken hned po spuštění PC

co třeba vyzkoušet on-line skener od ESETu? www.eset.cz

Pouzival jsem internetovou verzi Trend micro a tam žádná kontrola při spuštění není. TrendMicro viry najde, ale když je má odstranit, tak je prostě neodstraní. Ještě zkouším ten Eset.... neznáte ještě nějaké internetové skenery ?

Nevím proč ale ten eset se mi vždycky zasekne a napíše eror: Updated fail(200) ... nevíte jak ho napravit?

skus Kaspersky www.kaspersky.cz ...

Jediný SpyBot je účinní. A antivirů F-frot . Oba běhají i pod Windows Vista.

SpyBot nic nenašel :( Kaspersky jo ale je zase placený.... neexistuje něco dobrého ještě zadarmo?

co třeba zkusit fórum,kde se to nehemží blbečkama
www.pc-help.cz ...

leteckaposta.cz ... zkus Antivirak Avira je zadara a hodnocen mezi nejjjjj Antiviraky