» Poradna » Web a internet

Virus v pc prosim poradte

Mohli byste mi prosím poradit, po otevření prohlížeče se mi načítají stránky, které jsem nikdy nespustila, většinou mají jakoby erotický obsah. Jak to mám dostat pryč? Antivir používám avast, zatím testuji a nerozpoznal to, ale test ještě nedoběhl, můžete mi poradit, jaký program stáhnout a jak to dostat pryč

Odpovědi na otázku

avast je na nic stáhni si malware bytes a Eset

Jdou stahnout i ze stránek poradny mujsoubor.cz. mohlo by být bez virů, soukromé weby si to hlídají.

a taky smaž historii ( kruciš skleroza

free:https://www.malwarebytes.com/junkwareremovaltool/potom:AdwcleanerRougeKiller x64

ten junkvare mi nevím, musel jsem ho vyhodit hládil mi sám sebe

Kurna.... vy ste v zivote nepoculi o skusobnych verziach programov ? Stiahni si to priamo od Esetu a nainstaluj. Avast uz dlho neni antivir ktory by zabezpecoval PC v dostatocnom rozsahu.... updatovat, vycistit, zvysok tak ako tu radia ti predo mnou

Pravděpodobně ses - krásná Martino - někde velice prozaicky zpronevěřila.

dyk to může být chlap Ale nezaškodí občas ženský nick, puberti se krotí a ti starší i tokají

Můžeš se podívat do složky programy/ odinstalovat /setřízeno dle data, zda se ti tam nenainstaloval nějaký nový program a pokud ano, tak jej odinstaluj/.Někdy to pomůže. Pokud ne ,pak je nejlepší si zazálohovat důležitá data a reinstalovat systém.Pro příště si dělat bitovou kopii. Já používám https://www.root.cz/clanky/clonezilla-klonova... , ale každému vyhovuje něco jiného. Není to o antiviru, ale o zálohách.

Ze by si smejdi nosili se sebou i odinstalator?

S jakými právy k systému pracujete jako uživatel?

1. odinstalovat Avast2. SpyHunter, AdwCleaner3. Bod obnovy4. reinstall

Máš to zavirovanéééé, krásko.. Když už nepomáhá ani smazání profilu.. Takže se s tím poser.. nebo to celé přeinstaluj..

Martina se táže každý měsíc. Odborník na viry-neviry, viz. http://www.zive.cz/poradna/vir-nevir-ve-vist...

Palo alias Martina..???..

To ne, ale oba jsou v péči Dr. Cáklé- ta neučí uživatelsky nastavit AV či MBAM, takže PUP je vir-nevir etc., navíc "Palo" je žvanivý troll a Martina dotazové trdlo.

zato ty jsi ten co tu píše oplzlé vzkazy adminln a plácá velké pitominy už 3 rokx cp vím. Dej psům žrát s vrat se do ůstavu, večer máte oslavu budete vít u splavu, vy rusalky bledé co jste všude hnědé protože se nemejete

edo, šim sem si že jen se tu má objevit s city svoje vyjevit, pochytáme tři od něho mínus na každy vstup. Objevuje se sporadicky s urážkama dycky

Nespekuluj a neodváděj pozornost od tvé blbosti. ...šim sem si že jen se tu má objevit s city svoje vyjevit, pochytáme tři od něho mínus na každy vstup. Objevuje se sporadicky s urážkama dycky..Tvůj každý vstup je spíše a většinově ignorován, klaune.

šak to není účel aby mi tleskali a peníze sypali a snsd i štkali, Co Srsllbotko a psy máš nakrmený, ne, tak hybaj, vaši tě zachodku vezou do Dobřan nezapoměn teplý spodky letní botky kulichs když ti hlava pelichá

Jdi k odborníkům, jinak si čištěním můžeš odstranit i věci, které nejsou závadné. Není náhodou, proč například pro Malwarebytes jsou fora, kde se dávají z něho loga, po proskenování počítače...http://forum.viry.cz/viewforum.php

... a až vyzkoušíš všechny ty nesmysly co ti tady kde kdo doporučuje (a je to fakt bizar některé ty "programy") a dáš tím tomu systemu definitivní ránu z milosti a PC už ani nehlesne, tak udělej to, co jsi měla udělat hned. Přeinstaluj, aktualizuj a založ system a už nikdy do něj neinstaluj věci kterým nerozumíš, které jsi stáhla bůhví odkud a které ti doporučili podobní "rozumbradové" kteří ti tady radí ty fajnové odvšivovací utility a

Ale no tak. S AdwCleanerem se chyba neudela a na viry.cz to s hodne velkou pravdepodobnosti odvsivi. Protoze se jedna o vnucovac reklam, tak to nic extra sloziteho nebude.

To je přesně ten omyl kterého se dopouští všichni uživatelé čističů, odvšivovačů a jiných udělátek, protože uvažují asi následovně; "Vubec nevím co to dělá, ale na Fejsku říkali, že je to super a že je to jednoduché, prostě se to stáhne ze slunečnice, ideálně v osekané trial verzi, nainstaluje a pak už jenom klikneš". Ne, tak to opravdu nefunguje. A hlavně, ono v tom PC na 100% nebude jenom "vnucovač" reklam a to už žádný "cleaner" prostě nevyřeší´a už vůbec ne v rukou klikala bez jakýchkoli znalostí.

Vidite to moc cerne. Z vlastni zkusenosti muzu rict, ze naprostou vetsinu nakaz dokaze odstranit i mirne pokrocily uzivatel se zakladnimi znalostmi funkce systemu i bez potreby nejakych AV a jinych cisticich utilit.Neco jineho jsou smejdi chranici se rootkity nebo jeste fileinfektory, tam to bez specialnich programku proste nejde.

já to vidím tak jak to je. Těch usmrcených PC, kde byly aplikovány diletantsky postavené software typu CCleaner laikem mi projde ročně rukama tolik, že to ani nebudu počítat. A sám řekněte; není lepší, rychlejší a spolehlivější mít založený kompletní OS, který v případě potřeby vrátím během deseti minut do 100% čistého a původního stavu, než celý weekend bádat nad tím kde "udělal soudruh z NDR" chybu a honit breberky po systemu? Nemluvě tedy o tom, že tady pokládají podobné dotazy lidé, které bych určitě nenazval "mírně pokročilým" uživatelem

Kopie systemu je vzdycky lepsi a rychlejsi. CC az tak agresivni neni, ale kdyz vidim borce, kteri pouzivaji combofix (a v tech lepsich pripadech si jeste stahnou skript odnekad z netu pro uplne jiny stroj), tak z toho me muze trefit.To, ze ma pocitac skoro kazdy a vubec ho nezajimaji zaklady, jak to funguje, je pravda. Staci se podivat treba na to, kolik lidi resi "vir" v Androidu - kdyby pouzili tu vec na hlave a precetli si, co ten program chce delat, tak tyhle problemy mit nebudou.

Sám bych to lépe nenapsal

Ale vieš aké je to ťažké zálohovať? A 10 minut? Fujtajbl. Nie je lepšie dúfať, že sa nič nepokazí?

Vím o čem píšeš, to je přesně můj případ. Vir jsem chytil jednou vživotě, ještě na své 486 jsem si ho přinesl domů na disketě (OneHalf), pak jsem nějakou dobu používal nejrůznější AV udělátka a pak jsem prostě začal používat hlavu. 15 let (možná je to i více) žádný AV a jiný anti soft nepoužívám, zálohu mám a doufám že se nic nestane. Semtam, když se někde diskutuje o nějakém anti software jej pro zajímavost vyzkouším, to znamená proscanuji system abych ten soft odzkoušel, zjistím že se fakt nic neděje a život jde dál. Dokonce i když jsem se úmyslně snažil zasvinit si PC (policejní vir a podobně), tak se mi to nepovedlo, jsem hold smolař