» Poradna » Windows (a jiné OS)

Virr v pc

mam problem s virem asi jsem vlez na jednu stranku a ted mam vir jakoby od policie cr ze mam zaplatit 2000kc poradite jak ten vir odstranit

Odpovědi na otázku

ale tim si moc nepomužu na konci navodu píšou že požáduji aby jsem se na ten program zaregistroval že diky tomu že se zaregistruji tak to pujde odstranit jenže ta registrace je pomalu dražší než kdyby jsem zaplatil tem vydřiduchum

Když seš línej, tak to udělej tak jak ti radí Kolesa......vůbec bych se nedivil, že tam těch breberek budeš mít víc, takže formát disku nebude na škodu......

nejde o lenost ale o to že stejně budu muset zaplatit za program a format disku s tim sem se naposled patlal celej den je s tim strašna piplačka

xp šli nainstalovat v pohodě ale win 7 to je hnus to furt něco chce furt nejakej eror furt se to nekde zasekava

Co to tady kecáš? Půl dne se reinstaloval PC před 10-15 lety, když se používaly W98! W7 jsou nainstalovaný za 2-3 hodiny a to se s tím musíš piplat.....

a jeste dotaz když mam propojených více počítačů budou infikovany i ostatní počitače ?

Samy od sebe ne. Zalezi na tom, jestli jste je taky infikoval. Zavirovani PC je HRUBA chyba uzivatele.

no něměl bych infikovat ja jsem infikoval jen svuj ostatní jsou připojený přes vifi a byly vyplý počítače a projistotu sem resetoval router

Vypnuty pocitac nenakazite.Restart routeru je zbytecny.S kazdym dalsim prispevkem je jasnejsi, ze rozhodne nejste tim, kdo by to mel odvirovavat.

Pak bude lepsi, kdyz to nechate na odbornika. O odstraneni toho viru plati totez. (Naprosto neni treba platit za nejaky program. A zaplacenim vyderacum se toho viru nezbavite uz tuplem..)

ale když dokažu opravit kapajíci kohoutek tak bych měl dokazat opravit i toto skusim přeforamtovat pc akorat nevim jak se to formatuje u tech win 7 u xp bylo odstranit oddíl a tak a to jsem věděl a tady nic

Tady je to naprosto to same.

podle toho co píšeš je tvůj vrchol a konečná ten kapající kohoutek... o přeinstalaci PC nevíš vůbec nic, po přeinstalaci se udělá záloha a mohl jsi mit po problémech, tak buď zplať, nebo se drbej s klasickou přeinstalaci a před tím formátem - za chyby se platí...

pri instalacii win 7 nebo preformatovani pc je tu napsano expading windows files 3% a dal se to nechce hnout minule jsem taky cekal dlouho a kdyz se to nepohlo tak jsem to vypl a instaloval znova a tak jsem to udelal asi 2x a na potreti to slo normalne tak co ted tak jsem to ani nedopsala vyhodilo to error tak ted druhej pokus

sorry pisu z mobilu odeslalo se 2x

na 3% se to zastavi a hodi error co s tim

Vždyť je to jednoduché - něco jako kapající kohoutek... To zvládneš - jsi "FERDA MRAVENEC (práce všeho druhu)"

tohle je poradna jak polib mi prcku člověk chce poradit a oni se na mě vykašlou berte to tak že nechcu cpat do toho peníze jo chytl sem vir ale zase program za peníze chcu to přeinstalovat a pošlete mě k odborníkovy tam bych taky musel nacpat prachy do něho a stačí tak malo aby ste poradili jen ale to už je jedno. a ten frajer co tu povidal že je to přeinstalovany za 2-3 hodky tak bych chtěl vidět toho týpka co by dělal na mím místě. Mě to trvalo celej den a to jsem teprv přeinstaloval na XP protože jinak to nešlo a jestli mě chcete tvrdit že to šlo tak si to nechte pro sebe stejne ste mě neporadili. A možná že jsem amatér ale nejsem takovej zavíslák abych u toho seděl 25 hodin denně jak někteří típci u toho ztráci pojem o čase

vše je o čase, penězích a vědomostech, pokud je pro tebe lepší strávit s tím 2 dny, tak to udělej, pokud je ti lepší zaplatit 2 hodiny odborníkovi, je to na tobě, ale nečekej zázrak, že ti někdo napíše krok za krokem, jak to opravit, to se musí až dle aktuálního chování viru... taky nebudeš měnit těsnící gumičky na kohoutku, když je vyžrané sedlo, ale to rozhodnutí uděláš až dle zjištění stavu...

Mám to přeinstalovaný za 2 hodiny, představ si. Vezmu DVD, reinstaluju za 15 minut systém. Dalších 15 minut mi zaberou ovladače. Půl hodiny zhruba programy a hry, které mám rozehrané. A zbytek tu hodinu opravy a aktualizace (nejvíce času zabere instalace Service Packů). Kdybych obnovoval z vytvořeného obrazu disku, tak je to práce na pár minut. Jo a Windows 8 mám nainstalován se vším všudy za hodinu. To jsou pouhopouhé kecy a nesmysly, co tu píšeš. A ohledně toho DVD s W7. Buďto by to chtělo vyčistit mechaniku anebo zkontrolovat, v jakém stavu je instalační DVD (nevím, jestli je máš koupené nebo stažené z warezu, ačkoliv podle vyjadřování dlaždice tipuji na warez). Chyby to neháže jen tak....

Nevim, jestli sem už někdo psal tuto radu ale stačí toto: Spustit win v nouzovém režimu (tam PČR nenaskočí - odzkoušeno ve win7), v nabídce start najít složku "po spuštění" a z ní smazat soubor-nevim přesnej název ale měl ikonku registrů, restart a bylo po problému