» Poradna » Ostatní

Vir v PC CounterFlix

Dobrý den (a prosím omluvte moji češtinu :) ) mě před pár dny začaly na internetových stránkách vyskakovat různé reklami a potom mě to dělalo i ve hrách co jsem tak hledal na internetu a měl by to být vir CounterFlix hledal jsem i návody jak se ho zbavy našlo mě to že je to přes prohlížeč ( používám Operu) tak jsem ho odinstaloval a na pár dní to bylo zase dobré ale dnes to začalo dělat zas a já už nevím co stím a tak se ptám jestli má tady někdo zkušenosti s tím nebo vý jak to vyřešit budu rád za všechny nápady.

Odpovědi na otázku

Dnes aby sem človek chodil s rúškou, samý vírus, samá škodná v ovzduší. Hold, jar 2017 je velice studená.