» Poradna » Web a internet

Vir v Internet explorer

Mám vir v prohlížeči který mě přesměrovává po spuštění na ruskou stránku (http://1.loadblanks.ru/c/aedd5b2a1a6eeeb4).Domovskou mám seznam, doplňky jsem všechny zakázal. Dal jsem i obnovit do továrního nastavení. zkusil jsem i explorer odbrat z windows a pak zase přidat a nic. Pořád se toho nemůžu zbavit. Poradí někdo? Díky

Odpovědi na otázku

Hi, stiahni MBAM, nainštaluj, preskenuj a nechaj odstrániť nájdenú háveď. Reštartuj PC.Link na stiahnutie MBAM:http://filehippo.com/download_malwarebytes_ant... PF 2017

je dobre davat odkaz na oficialni stranky a ne nejake pofiderni https://www.malwarebytes.com/mwb-download/thankyou/

Andrew - Filehipo neni žádná pofiderní stránka.Skontroluj si nejprve svuj odkaz, je to na jinou verzi MBAM (sice novější, ale rozsahem větší moloch bez výrazné přidané hodnoty).Právě proto jsem uvedl odkaz na verzi, která je sice trochu starší, menší, ale prověřená a stále podporovaná. Zásadně dávam jenom spolehlivé a prověřené odkazy!

Filehippo že je pofiderni? Koukám že u PC dnes sedíte poprvé, stejně tak dnes poprvé jste na internetu. Takže gratuluji! A pokud se to k vám nedostalo, vítejte i v roce 2016, který za chvíli ale končí

ty fakt dobrovolně používáš IE?

Hele Světo, Ty jsi kluk, nebo holka? --- "doplňky jsem všechny zakázal." --- "Dal jsem i obnovit do " --- "zkusil jsem"To jsem teda zvědav, co jsi, snad ne hemafrodit?

Po shlédnutí fotek na rajce, je mi to už jasný a omlouvám se.

Díky za pomoc a tip na program.IE používá máma na PC. Myslel jsem že to vyřeší i problém v Zoneru - nezobrazujou se mě mapy.cz při přidávání GPS k fotkám.Jinak IE už běží.To jméno je přezdívka (zkratka z příjmení) Ať se daří

OK. Používám Zoner Photo Studio 17 Pro. Skusil jsem to testnout. Musíš mít v systému nainstalovanou aplikaci Google Earth a musí být nastavena jako východzí prohlížeč KML/KMZ souború. Jestli ano, skus ji odinstalovat, znovu nainstalovat a nastavit. Jejakej prevít ji mohl poškodit nebo jinak znefunkčnit. A skus mámině nainstalovat k IE nejakej lepší prohlížeč (Pale Moon, Firefox) a postupně ji nechat přejít z IE. Musí si to sama odskoušet a vychutnat.

já mám různé verze 16,17,18,X všude to nejde. Google Earth Pro používám, zkoušel jsem přeinstalovat ale nepomohlo to. Je zajímavý že v zoneru mapy od googlu jdou a od seznamu ne. přes vlastní odkaz jdou i od seznamu tam zas ale nejde přidávat poloha k fotkám.

Nesdělil jsi verzi OS. Předpokládám WNT 6. řady.Co s tím?Standardní postup:1) boot ze záchranného média, vytvořeného v dané verzi OS;2) vyčištění systémového disku;3) připojení externího média se zálohou OS;4) obnova OS ze zálohy do čistého SSD;5) prostudovat FAQ:https://mople71.cz/faq/6) dodržovat.

Díky už jsem se toho pravděpodobně zbavil

Obvykle viry přepisují nastavení IE včetně registru, to jde všechno ručně opravit. Zkontroluj taky zástupce (ikony na ploše i v nabídce start).

V registru se hrabat neumím. Jinak po vyčištění původní ikony nefungovaly, tak jsem je stejně smazal. Musel jsem IE odebrat z funkcí windows a pak zase přidat.