» Poradna » Web a internet

Vir trojskeho kone

dobrý den dnes jsem byl na e-shopu a vyskočilo mi okénko s pornem tak jsem dal odejít z této stránky a ukázala se mi pokuta za dětskou pornografii a zoofilii ve výši 2000Kč k zaplacení přes paysafe card. Měl bych zajít na Policii???

Odpovědi na otázku

Policie ti prd pomůže, radši si odbreberkuj počítač, kdyby policajty otravoval každej s breberkou v pc, tak už by nedělali vůbec nic jinýho.

jenže mě zamrznul celý monitor mužu kliknout jen na ,,ZAPLATIT" a s windousem 10 moc neumim

Místo na policii to dej někomu, kdo umí s počítačem. Ale očekávej, že budeš bez dat.

Jde to i bez reinstalu, jenze nekoho takoveho sehnat je v dnesni dobe "IT profiku" nelehke. Pri stesti sezene alespon nekoho, kdo vybrana data pred reinstalem vytahne. Snad tohle smejdstvo jeste nepreslo na sifrovani, pak by byly data v cudu tak jako tak.

Tak si k PC připoj jiný a je to.

.... a potom bude mať v čudu počítače dva....

Mě se stalo to samé na tabletu. Vyřešil jsem to továrním nastavením.

To mate za to,ze pouzivate chrome s Operou se to stat nemuze

Zkusil si správce úloh ctrl+alt+del? funguje? Pokud jo tak ukonči prohlížeč a smaž historii a spusť vyčištění disku-( je to v nástroje pro správu Windows). Pak si vygogli policejní virus a prostuduj další! Hodně zdaru.

Přemýšlím kdo je větší kokot. Ty, anebo ten kdo tu píčovinu udělal.1. Dětská pornografie se trestá vězením, ne pokutou 2000 kč2. Zoofilie je mentální choroba, a ta se léčí v blázincích3. Kdyžby jsi byl vinnen dětský pornografie, tak ti nenaskočí okýnko který řekne že máš zaplatit pokutu, ale místo toho ti do bytu vlítne zásahovka.4. Zaplatit pokutu přes Paysafe card. Větší kokot je asi ten kdo to udělal.Jo a mimochodem, tohle vyskakovací okno se nejspíš ukázalo, když si navštívil jisté stránky, nebo stáhl určitý soubor

Chceš se jít udat? Alespoň policii pomůžeš se statistikou úspěšného vyřešení případů.

Sleduju jailbait (třeba uploadnuté webcamy) a pokuta 2000 Kč na mě ještě nevyskočila. Neztačil by ti jailbait? Přece jen děcká pornografie to už je trošku mimo tolerovatelné meze.