» Poradna » Web a internet

Vinaři 2

Jak na počítači nastavit vysílání TV Prima?

Odpovědi na otázku

Koupit tv kartu.

Na ptákoviny koukat to tě žije,co?Dělej raději něco užitečného,třeba koukej na Ordinaci.Joo,tak pozor,ono není úterý odpoledne ani 20:00hod večer,natož čtvrtek opdpoledne ani 20:00hod večer.Holt smolík,budeš muset koukat na seriál Ulice,jakožto další blbost na tv Nova.

Než se pustíte do nastavování a sledování, doporučuju předtím podstoupit lobotomii.

Na sledování těchto seriálů se musí člověk nějak psychicky připravit...a otupnění a zdegenerování způsobené lobotomií by mohlo zabrat. I když někdo se s tím už asi narodí, když je schopný tyhle nesmysly sledovat

Nechápu lidi, co na tyhle ptákoviny (Vinaři, ulice, ordinace .....) jsou schopni koukat.

A ještě si to nahrávat,holt IQ tykve,to maj ty naše TV společnosti rádi.

Tohle je zábava pro tupou lůzu. Inteligentní člověk se dokáže zabavit jinak.

Ano...například přiblblým komentováním příspěvků...jak originální

Si tam pripoj spolecnou antenu a nebo http://play.iprima.cz/vinari/cele-epizody

videonet.cz sekcia online tv nutna registracia...teliek je tam viac

Ajta krajta mixovatá.

Kartičku / USB boxík. A bacha ničí to mozek, takového "hrůzy".