» Poradna » Web a internet

Videa na YouTube

Dobrý den. Dnes kolem sedmé večer jsem si chtěl pustit video na YT ale načítá se pomalu. Nikdy jsem to neměl, internet je v poho 10 mb/s, ping kolem 30ms, upload 8-9 mb/s. Všechny jiná videa jedou taky v pohodě. Děkuji za každou odpověď

Odpovědi na otázku

A co na tom chceš odpovídat? Prostě počkej, až to opraví :) Nejspíš má tvůj pofiderní poskytovatel internetu blbou konektivitu směrem k Youtube.

Tak to je chyby niekde medzi tebou , providerom a YouTube. Ale nie si sám , aj mne dnes vyhadzuje internet všelijaké "poklesky".