Vhodně zvolená sestava ? Rada ohledně výběru komponent.

Zdravim, já jsem si zatim jen na papíře dal dohromady sestavu a chtěl bych znát váš názor na ní, hlavně na volbu zdroje a základní desky. Předem díky za každý názor či radu :)Sestava je následující: CPU: i5-4670kGPU: EVGA GTX770MB: MSI Z87-G43 GAMINGRAM: Crucial Ballistic 2x4GBHDD: WD Caviar Blue EX - 1TBSSD: Crucial M500 - 120GBZdroj: Seasonic S12II-620 ? ( internetové kalkulátory mi vypočítaly 377- 394W recommended power supply, tak nevím jestli by nestačila verze 520W )Chladič CPU: CoolerMaster Hyper 212 EVOZalman Z3

Odpovědi na otázku

S Z97 + i5-4690K může využít tuto slevu:https://toptechcashback.com/cz/cz/pages/cashback/qual... Vrátí ti část zpět. Kolik to bude, záleží na desce. Viz seznam.Se slevou by mohlo zbýt i na GTX 970. S12II-520 stačí na obě grafiky.