Vhodné příslušenství

Zdravím, jakou klávesnici a myš by jste mi doporučili na hraní hry Counter Strike Global Offensive? Rozpočet na myš : 1000 kč Rozpočet na klávesnici 1 500 kč.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Vykasli sa na to. Zahraj si len rekreacne. tvoj cas je velmi vzacny. Mal by si ho investovat aby si si vybral dobru partnerku.99% hracov CS by chcelo vratit cas spat

Asi tak, co ja bych dal za tech cca 5000 hodin v Dote a 5000 hodin ve WoW, kdybych je mohl vzit zpet a napr. investovat do studia ci jine prospesne veci...