VGA 2x

Zdravím, Funguje vůbec zapojit 2 monitory do VGA ? Mně to nejde tak popřípadně jak ? prosím

Odpovědi na otázku

Co znamená, že ti to nejde?

Druhý monitor nelze připojit, v počítači vůbec nelze načíst

Jak přesně jsi ho připojil?

Ve vypnutém stavu, u jsem zkoušel i odinstalovat ovladače restartovat PC, nic cnešlo

To jsi mi ale vůbec neodpověděl na otázku. Takže: jaká grafická karta, jaké monitory, jaké kabely, kam jsi ty kabely zapojil, přepnul jsi ty monitory na správné vstupy?

nVidia GeForce GTX 640VGA a kabely jeden do základovky a jeden do grafikya ten druhý se mi ani nenačetl

Oba musí být zapojené do grafiky, jinak to nebude fungovat.

aha, tak to nic no když nemá 2 sloty

Viz můj příspěvek.

Tak jeden třeba přes https://www.czc.cz/premiumcord-dvi-adapter-d... Snad každá GT640 má DVI-I a D-Sub.BTW to máš opravdu dva tak staré monitory že ani jeden nemá DVI?

I integrované grafiky:a) musí být povolená v UEFI (BIOS)b) musí být někdy instalován příslušný VGA ovladač (bez něj fungují jen digi výstupy).

Čo ? XD

U ...

Proč se ptáš v PC poradně, když nejsi schopen pochopit ani jednoduché rady? Marná snaha.

To vážne máš 2 LCD s len VGA vstupmi?