» Poradna » Mobily

Velikost nahraného videa v 3gp,nebo mpeg

Dobrý den. Potřeboval bych poradit v jakém formátu je nejlepší nahrávat na mobil aby výsledné video bylo ve slušné kvalitě a nezabíralo hodně místa na kartě nebo v paměti mobilu. Na Googlu jsem nic nenašel. Jen jak co konvertovat. Díky.

Odpovědi na otázku

Pokud budeš mít video ve stejné kvalitě, tak bude i jeho objem +/- stejný. Ale nic ti přece nebrání to zkusit...

Jsem teď zrovna bez mobilu. Jenom jsem si myslel jestli to už někdy někdo zkoušel. Jinak díky.

Mám pocit, že kamery snímajú každý snímok zvlášť alias kľúčový snímok je každý a teda video bude vždy rel. veľké. Plus bežný tel (mainstream) asi nenahráva do h265. Takže ak chceš videa prehrávať v PC, prerob do h265. Snáď lepší tel HD videa prehrá. 3gp je kontajner a ten asi nikdy tel nepoužíva na vysoké rozlíšenia (mohol by, ale nestretol som sa s tým), mpeg už sa nepoužíva a h264 sa zvykne dávať do mp4 kontajnera, ale nerieš kontajner, podstatný je kodek

HD a prerobiť do h265 . Nebude to mať ani 1GB/hod. Ale nie každý tel bude stíhať prehrávať