» Poradna » Programy

Ve W 10 se mě ztratila nabídka Malování

Ve W 10 se mě ztratila nabídka Malování a nemohu jí najít.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus Win+R, napiš mspaint a stiskni enter. ☺

Jak jako nabídka? Jako že nemůžeš najít aplikaci Malování jako takovou, nebo ti v aplikaci Malování zmizel nějaký panel (nabídka) ?

buď jak píše pcmakernebo spouštěj soubor C:\Windows\System32\mspaint.exesamozřejmě si můžeš vyrobit zástupce

Nabídku "Malování " Windows nemají. Mají ale například nabídku "Start", nebo "Programy" a pod. Zkuste to popsat přesněji!

Aplikácia je v C:windows-system32-mspaint

S desítkami už jedine přechod na mobil. Ušetříš nervy a elektřinu

Nemáte na mysli horní ovládací panel s nástroji v Malování? Dá se minimalizovat. Dvakrát ho v horní liště rozkliknete.