» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ve hře Splinter Cell Blacklist se nemůžu hýbat

Ahoj, mám jeden problén - Když hraju hru Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, tak asi po 3 minutách hraní nemůžu hýbat se Samem, ani nefunguje esc atd.

Odpovědi na otázku

A funguje "okno" funguje klávesnice, jde hra shodit ? Zase to z člověka tahat jak z chlupaté deky... je hra originál ? Některé kradené mají podobné ochrany...

Mám origoš na Uplayi.Ano normálně můžu přepínat ze hry na plochu etc. ale když to dám do okna tu hru tak to funguje jen někdy, a shodit jde taky

No jo...často se u her využívají video animace...pro posun v příběhu. Někdy nejdou přeskočit.