» Poradna » Web a internet

VBS příkaz

Zdravím. pomocí telnetu chci vzdáleně restartovat router. Používám k tomu příkazy telnet nacpané ve VBS.Chci do toho taky narvat, že před začátkem všech kroků by msgbox zahlásit, že se něco takového stane a dal na výběr možnosti ano, ne. Bohužel nikdy se mi to nepovede. Můžete mi někdo znalejší pomoct, jak to zprovoznit společně s příkazem telnet? díky.x=msgbox("PROBĚHNE KOMPLETNÍ RESTART SÍTĚ." & vbnewline & vbnewline & "- Při restartu nepoužívejte počítač !!!" & vbnewline & "- Restart bude trvat 1-2 minuty",4, "Restart sítě")Option explicitDim oShelloShell.Run "telnet"WScript.Sleep 3000oShell.Sendkeys "open 192.168.1.1~"WScript.Sleep 3000oShell.Sendkeys "admin~"WScript.Sleep 3000oShell.Sendkeys "heslo~"WScript.Sleep 3000oShell.Sendkeys "reboot~"WScript.Sleep 3000oShell.Sendkeys "~"Wscript.Quitopen 192.168.1.1

Odpovědi na otázku

If vbYes=MsgBox("blabla?",vbYesNo+vbQuestion+vbDefaultButton2, "Title") Then....End IfDobré je do blabla rozumně postavit otázku, aby bylo zřejmé co provede Yes a co No.

Tak takhle jsem to taky zkoušel, bohužel si to moc nerozumí s otevřením telnetu v cmd. Hází to vždycky chybu.

Někdo ještě nějaké rady?